Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 100 m2 – Chlebovice, Frýdek-Místek

2 pokoje

100 m2

Frýdek-Místek

Prodej

2 750 000 Kč

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi starší dům s lukrativním stavebním pozemkem v oblíbené a hezké lokalitě – obci Chlebovice, částí obce Frýdek-Místek.

Celková rozloha prodávaného pozemku činí 2.008 m2. Celý pozemek spadá do zastavitelného území obce, proto velkou výhodou je možnost vybudování dalšího domu v jeho horní části.

V roce 2015 prošel dům částečnou rekonstrukcí. Většina zdí je obložena sádrokartonem. Vzhledem ke stáří budovy a jejímu současném stavu budou však další rozsáhlejší stavební úpravy určitě potřebné.

Dům je momentálně dispozičně řešený jako 2+1. Vzhledem k jeho velké podlahové ploše a nutnosti dalších rekonstrukcí, přichází do úvahy také možnost kompletní dispoziční změny nebo rozšíření o obytné podkroví.

Na pozemku se nachází vzrostlé ovocné stromy a keře, které nabízí soukromí a spoustu prostoru pro posezení, relaxaci, pěstování či chov zvířat. Velkým lákadlem je malý potůček tekoucí přímo při hranici pozemku, jehož zvuk dolaďuje celkovou atmosféru bydlení. Celý pozemek je oplocený, velice rozmanitý s členitým terénem.

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod. Odpady jsou řešeny jímkou s přepadem. Obec v letošním roce zahájí vybudování obecní kanalizace. Přípojka plynu se nachází na hranici pozemku. Dům je částečně podsklepen.

Parkování je komfortně možné přímo na pozemku. Dům je aktuálně jednopodlažní, s možností rozšíření do půdního prostoru. Je převážně roubené konstrukce, v kombinaci s kamenem a cihlou v nově rekonstruované přístavbě.

Chlebovice disponují veškerou občanskou vybaveností. Je zde mateřská a základní škola, potraviny, restaurace, pošta, čerpací stanice či zastávka autobusu. Centrum Frýdku-Místku je autem dostupné za 10 min., Ostrava za 20 min. Nedaleko se nachází turisticky vyhledávaná obec Hukvaldy či krásná vodní nádrž Olešná.

Celková cena za všechny pozemky včetně stávající stavby rodinného domu je 2.750.000 Kč v případě koupě celku. Také je možné odkoupit pouze část – dům s pozemkem neboli část pozemku pro novou výstavbu. Pro více informací kontaktujte makléře.

Videoprohlídka okolí: https://youtu.be/rT2uK9gbj5I
Dům i pozemek jsou k dispozici ihned.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

2 750 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

100 m2

Kraj

Moravskoslezský kraj

Okres

Frýdek-Místek

Lokalita

K Fojtství, Frýdek-Místek

Počet pokojů

2 pokoje

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt