Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 105 m2 – Brno

4 pokoje

105 m2

Brno-město

Prodej

Popis nemovitosti

– novostavba rodinného domu se zahradou v Brně
– rekuperace vzduchu ve všech místnostech
– podlahové topení a tepelné čerpadlo
– až 3 parkovací místa
– zelená střecha

Novostavba rodinného domu v Brně se zahradou a přitom na velmi klidném místě v přírodě. Zní to jako nesmysl ? Omyl ! Přijďte se přesvědčit na prohlídce domu.

Nabízíme Vám 1 z celkem 4 domů. Dům je dispozičně řešený jako 4 + kk + špajz a ukládací prostor pod schodištěm. Novostavba nabízí užitnou plochu 105 m2 a pozemek o velikosti 368 m2. Domy se nachází na klidném místě s krásným výhledem do přírody a na nedaleký rybníček.

Obvodové zdivo je realizováno z Porotherm o síle 30 cm a zatepleno polystyrenem o síle 20 cm. O pohodu v letních měsících se Vám bude starat zelená střecha na kterou je již vyřízena dotace. Zelená střecha nejenže prodlužuje životnost střešní folie, ale také perfektně izoluje v létě teplo a v zimě mráz.

V celém domě bude rozvedeno teplovodní podlahové topení napojeno na tepelné čerpadlo, které zaručí úspornost nákladů na vytápění a ohřev teplé vody. O pohodu v domě se Vám bude starat systém rekuperace, který bude odvádět z domu znečištěný vzduch a vhánět ohřátý čerstvý vzduch z venku. Do domu je přiveden optický kabel pro bezproblémové fungování Vašeho internetu.

Velkou předností domu je prosvětlenost všech pokojů a orientace zahrady na ideální jižní stranu. Dům bude připraven na montáž venkovních žaluzií na elektrické ovládání ( samotné žaluzie nejsou v ceně ) , v ceně je zahrnuto oplocení zahrady a vydláždění parkovacích míst.

Ve vzdálenosti do 100 metrů najdete MHD zastávku, která Vás snadno propojí s centrem Brna a školku pro Vaše ratolesti. Nákupní centrum Olympia je vzdálena cca 5 minut cesta autem.

Dům bude kolaudován a připraven k nastěhování v červnu 2024.

Chcete-li žít v klidném místě obklopeném přírodou a však stále ještě v Brně a mít po ruce všechny služby, které potřebujete, tak je pro Vás tento dům ideální nabídkou. Budu se těšit na prohlídku s Vámi

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

105 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Modřická, Brno

Počet pokojů

4 pokoje

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Kontakt