Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 112 m2 – Hevlín

4 pokoje

112 m2

Znojmo

Prodej

6 900 000 Kč

Popis nemovitosti

– přízemní novostavba
– tepelné čerpadlo a podlahové topení
– fotovoltaika s akumulací do baterií
– roční náklady na elektřinu, ohřev vody a topení se budou rovnat nule
– veliká zahrada

Dobrý den, zvažujete koupi nového nízkoenergetického domu bez schodů ? Chcete mít velmi nízké náklady na bydlení ? Pak prosím zbystřete. Nabízíme vám k prodeji festovní bungalov o celkové užitné ploše 112 m2, dispozici 4 + kk + technická místnost a velikosti pozemku krásných 1 120 m2.

Dům byl postaven na konci roku 2022 a čeká na své první obyvatele. Vzhledem k tomu, že v domě není realizovaná kuchyňská linka, tak máte možnost si ji namyslet přesně podle Vašich představ. Při stavbě domu byl kladen důraz na energetickou hospodárnost a proto je postaven z pórobetonové tvárnice o síle 45 cm, zateplen polystyrenem o síle 10 cm a byl vybaven fotovoltaickou elektrárnou o výkonu 7,2 kWp s akumulací elektřiny do baterií, o kapacitě 9,3 kWh, dále ve spojitosti s úsporným tepelným čerpadlem a podlahovým topením.

Dům má designově velmi povedenou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Nášlapná vrstva v pokojích a chodbě je vinylová. Celou parcelu si můžete oplotit drátovým a nebo pevným oplocením. V domě oceníte zejména jeho prosvětlenost pokojů a hlavně obýváku. Nutno vidět na prohlídce. Zahrada je orientována na západní stranu a nabízí tak dostatek sluníčka a místa pro Váš bazén.

Nabízený dům se nachází v klidné části obce, kde není žádný provoz aut. Obec Hevlín má 1428 obyvatel a leží na hraničním přechodu s Rakouskem přesně mezi Znojmem, Mikulovem, Brnem a Vídní. Posuďte sami, vzdálenost do Znojma a Mikulova cca 27 km. Vzdálenost do Brna je cca 50 km a vzdálenost do Vídně je 70 km. Potřebujete-li obsluhovat právě tato města, tak pro vás lokačně není lepší místo na bydlení. Obec Hevlín nabízí veškerou občanskou vybavenost ( škola, školka, lékař, obchody, restaurace) a jako bonus vyhlášené termální lázně Laa pouhé 4 km odsud.

V případě zájmu o prohlídku jsem Vám k dispozici

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

6 900 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

112 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Znojmo

Lokalita

Hevlín

Počet pokojů

4 pokoje

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Virtuální prohlídka

Kontakt