Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 118 m2 – Syrovice

5 a více pokojů

118 m2

Brno-venkov

Prodej

9 999 000 Kč

Popis nemovitosti

– stylově zařízená novostavba z roku 2016
– podlahové topení v celém domě
– 2 parkovací místa před domem
– prostorná šatna a úložný prostor na půdě
– okrasná zahrada
– 2 koupelny

Dobrý den, mám tu čest Vám nabídnout tento krásný domek ve velmi žádané obci Syrovice, které se nacházejí pouhých 9 km od okraje Brna.

Dům je dispozičně řešený jako 5 + kk, nabízí celkovou užitnou plochu 118 m2 a velkou výhodou je, že jeden z pokojů se nachází už v přízemí. Dům má dvě koupelny. Ve spodní koupelně je sprchový kout a ve vrchní koupelně vana. Zahrada a obývací pokoj jsou situovány na jižní stranu, díky čemuž získáte ve Vašem obytném prostoru dostatek denního světla. Dominantou celého domu je opravdu krásná kuchyňská linka v rustikálním stylu s obývacím prostorem, kde se určitě budete cítit skvěle. Prostor pod schodištěm Vám poslouží jako spíž na skladování potřeb pro Vaši kuchyni a domácnost. Dům se nachází v klidné a slepé uličce bez provozu aut. Ve druhém nadzemním podlaží naleznete prostornou šatnu, která pojme většinu Vašeho oblečení a vybavení + 3 další pokoje. Každý pokoj nabízí cca 12 m2 plochy. K dispozici získáte ještě půdní prostor, ve kterém můžete skladovat sezónní vybavení.

Pro váš odpočinek máte k dispozici okrasnou zahradu s posezením pod pergolou. V zadní části zahrady je umístěn kvalitní zahradní domek, který hravě pojme Vaše nářadí a nebo jízdní kola.

Celkové náklady na bydlení pro 3 člennou rodinu zde vychází na cca 3 500 Kč/ měsíc. Dům nabízíme včetně většiny vybavení, tak jak jej vidíte na fotografiích. Dům bude pro vás k nastěhování do 5 měsíců od přepisu vlastnického práva. Uvedená cena je celkovou kupní cenou pro prodávajícího a neobsahuje provizi realitní kanceláře. V případě domluvy je možné realizovat i prodej vybavení a zařízení, tak jak jej vidíte na fotografiích.

V případě zájmu o prohlídku a nebo další informace jsem Vám k dispozici.

Specifikace nemovitosti

Cena

9 999 000 Kč

Užitná plocha

118 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Syrovice

Počet pokojů

5 pokojů

Zahrada

Parkovací stání

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Rezervováno

Kontakt