Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 125 m2 – Dolní Kounice

4 pokoje

125 m2

Brno-venkov

Prodej

8 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Dobrý den, je mi ctí Vám nabídnout ke koupi hotovou novostavbu rodinného domu ve městě Dolní Kounice, dům se nachází na ulici Antonínská. Ulice Antonínská je slepá bez provozu aut. Chcete-li bydlet na opravdu klidném místě, tak tento dům je pro vás jako stvořený. Zahrada, pokoje a obývací pokoj jsou orientovány na jižní stranu. Z těchto pokojů je krásný výhled na řeku Jihlavu a do zeleně, kde již není možné stavět.

Technické údaje
dům je postaven z Porothermu o síle 30 cm, mezi domy je Porotherm o síle 2×25 cm. Zateplení je řešeno polystyrenem o síle 20 cm. Topení je v domě zajištěné tepelným čerpadlem v kombinaci s teplovodním podlahovým topením. Dům má přípravu na instalaci fotovoltaické elektrárny a má přípravu na klimatizaci.

Dispozice
dům je dispozičně řešený jako 4 + kk + garáž + technická místnost a dvě koupelny. Přístup na zahradu bude rovnou z obývacího pokoje přes terasu.

Vybavení domu
velkou výhodou je, že v domě zatím není instalována kuchyňská linka a tak toto celé bude ve vaší režii a přesně podle Vašich představ.

Parkování
pro dům jsou dvě parkovací místa. Jedno parkovací místo je v garáži a druhé parkovací místo je před domem.

Město Dolní Kounice
leží na spojnici měst Ivančice a Pohořelice asi 20 km jihozápadně od Brna. Město leží v údolí řeky Jihlavy. Dolní Kounice mají nyní 2 342 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost ( škola, školka, restaurace, pošta, lékaři, sportoviště ) v obci opravdu nechybí nic pro spokojenost Vás a případně Vašich dětí.

V případě zájmu o prohlídku jsem Vám k dispozici

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

8 900 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

125 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Antonínská, Dolní Kounice

Počet pokojů

4 pokoje

Zahrada

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Virtuální prohlídka

Kontakt