Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 131 m2, pozemek 251 m2 – U Studánek ·Račice·

4 pokoje

131 m2

Vyškov

Prodej

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout dvoupatrový řadový dům (označením „D27“) s dispozicí 4+KK o velikosti 131 m2 a pozemkem o rozloze 251 m2.

Čtveřice řadových domu je posledním krokem ke kompletnímu dokončení nově vzniklého projektu U Studánek, kde se v letošním roce dokončuje nová ulice o 24 domech na okraji klidné jihomoravské obce Račice-Pístovice nacházející se 9 km severozápadně od okresního města Vyškov. Cílem architektů bylo navrhnout domy, které do vesnice zapadnou a nenaruší její hřejivou atmosféru. Výsledkem jsou stylové a tradiční dvoupodlažní domy se sedlovou střechou a hřebenem. Výhodná orientace parcel umožňuje obytný prostor obrátit k výhledům do krajiny a slunečním paprskům.

Užitná plocha domu včetně terasy činí 146 m2. Vnitřní dispozice je u tohoto domu možná ve dvou provedeních dle Vaší preference. Obě řešení najdete přiložené jako dva půdorysy níže. Obě řešení mají:
V 1. NP se nachází vstupní hala; koupelna s WC; technická místnost, šatna; obývací pokoj s kuchyní a jídelnou.
Ve 2.NP najdeme chodbu, schodiště; koupelnu s WC, ložnici, dětský pokoj a další pokoj.
Na parkování vozidel bylo také myšleno a před vstupem do Vašeho domu budou přichystána dvě parkovací místa.

Dům je navržen tak, abyste v nejistých dobách byli co nejvíce samostatní. Součástí standardu jsou různé alternativní zdroje, jako je tepelné čerpadlo voda-vzduch, fotovoltaika, jímka s využitím dešťové vody (užitková voda) a další vymoženosti. Více o standardech a možnostech nadstandardního řešení se dozvíte u makléřky.

V lokalitě Vám nebude chybět základní občanská vybavenost jako mateřská škola, pošta, dětské hřiště, potraviny, Pístovecký rybník, restaurace a také zastávka MHD, odkud se do 10 minut dostanete do města Vyškov. Vesnice se nachází v podhůří Drahanské vrchoviny, která je známa svými krásnými cyklistickými trasami. Takže nadšenci kol a přírody si oblast zamilují.

Informace o projektu U Studánek najdete na webové stránkách: https://ustudanek.cz/

Pokud Vás prodej rodinného domu zaujal kontaktujete makléřku projektu, které Vám poskytne kompletní informace.

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

131 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Račice-Pístovice

Počet pokojů

4 pokoje

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt