Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 140 m2 – Mělčany

4 pokoje

140 m2

Brno-venkov

Prodej

11 250 000 Kč

Popis nemovitosti

POZOR: ZBÝVÁ POSLEDNÍ DŮM NA PRODEJ !!! Nabízíme dům, který nemá na trhu konkurenci. Vyfiltrujte si veškeré nabídky bungalovů/novostaveb do 20 km od Brna o velikosti kolem 140 m2 s klimatizací, žaluziemi, tepelným čerpadlem a velikostí pozemku nad 600 m2 a zjistíte, že není lepší nabídky.

– novostavba přízemního zděného rodinného domu, typ bungalov
– garáž s vraty na dálkové ovládání a další parkovací místo před domem
– tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, krbová kamna, klimatizace, žaluzie na elektrické ovládání ( to vše v ceně)
– dispozice 4 + kk + šatna + garáž + dvě koupelny, užitná plocha 140 m2 a 193 m2 zastavěná plocha
– půda o velikosti 12 m2, kde lze skladovat další vybavení domácnosti ( nezapočítávám do užitné plochy )

Úvod:
Dobrý den, je mi ctí vám nabídnout ke koupi přízemní novostavbu ( bungalov ) v obci Mělčany, které jsou vzdálena pouhých 14 km od jižní hranice Brna. K dispozici je poslední dům z původních čtyř. Velikost parcely je 609 m2. Dům je nyní ve fázi těsně před dokončením, plánované dokončení je do dvou měsíců.

Technické parametry:
Stavba je zhotovena z pórobetonových tvárnic Ytong o síle 30 cm. Zateplení je zajištěno fasádním polystyrenem o síle 18 cm. Střešní krytina – pálená cihla Tondach antracitové barvy. Vytápění v domě zajišťuje tepelné čerpadlo napojeno na teplovodní podlahové topení v kombinaci s krbovými kamny Romotop. O letní pohodou v domě se bude starat klimatizace v obývacím pokoji a předokenní žaluzie s elektrickým ovládání. V domě budou položeny kvalitní vinylové podlahy v kombinaci s velkoformátovou stylovou dlažbou ( dekory si můžete vybrat podle vaší představy) . Hranice zahrady bude oplocena pletivem šedé barvy. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a optický kabel. Odpad je řešen jímkou o velikosti 10 m3. Napojení na kanalizaci proběhne do dvou let. Výplně otvorů jsou zajištěny plastovými okny s trojsky, jejichž vnější část je v antracitové barvě a vnitřní část v bílé barvě. Vstupní dveře a HS portál se vstupem na zahradu jsou hliníkové.

Lokalita:
Obec Mělčany svojí dostupností a klidem v obci patří mezi vyhledávané lokality v rámci Brna–venkov. Umístění domů je na okraji obce ve směru na Ořechov v blízkosti přírody a daleko od frekventovaných komunikací. Obec Mělčany má 487 obyvatel. V obci naleznete smíšené zboží, nově zrekonstruovanou Orlovnu a mateřskou školu.

Prohlídky a postup:
Zaujala vás nabídka ? Zvu vás vřele na schůzku do naší realitní kanceláře a nebo na prohlídku domu. Financování domu Vám zajistíme.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

11 250 000 Kč

Užitná plocha

140 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Mělčany

Počet pokojů

4 pokoje

Zahrada

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt