Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 140 m2 – Mělčany

4 pokoje

140 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

CENA DOKONČENÉHO DOMU DLE DOHODY !!!

– novostavba přízemního zděného rodinného domu, typ bungalov
– garáž s vraty na dálkové ovládání a další parkovací místo před domem
– tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, krbová kamna, klimatizace, žaluzie na elektrické ovládání ( to vše ve standardu )
– dispozice 4 + kk + šatna + garáž + dvě koupelny, užitná plocha 140 m2
– půda o velikosti 12 m2, kde lze skladovat další vybavení domácnosti ( nezapočítávám do užitné plochy )

Úvod:
Dobrý den, je mi ctí vám nabídnout ke koupi přízemní novostavbu ( bungalov ) v obci Mělčany, které jsou vzdáleny pouhých 14 km od jižní hranice Brna. Na výběr máte nyní jeden ze čtyř domů. Všechny domy mají stejnou velikost a stejnou dispozici, rozdíl je pouze ve velikosti pozemku. Nejmenší má velikost 609 m2 a největší 672 m2. Domy jsou nyní ve fázi výstavby a plánované dokončení staveb je 02/2023. Domy budou vypadat jako vidíte ve vizualizaci, přičemž drobné odchylky jsou možné. Koupelny budou realizovány včetně zařizovacích předmětů a dlažeb dle vizualizace.

PS: jeden dům je možné koupit i ve fázi hrubé stavby ( tzn. hotové obvodové a vnitřní zdivo, položená střešní taška a nainstalovaná okna a vchodové dveře, hotová fasáda se zateplením + retenční nádrž a teplené čerpadlo ), cena domu v takové fázi je 9 490 000 Kč + provize

Technické parametry:
Stavba bude zhotovena z pórobetonových tvárnic Ytong o síle 30 cm. Zateplení bude zajištěno fasádním polystyrenem o síle 18 cm. Střešní krytina bude z pálených cihel Tondach antracitové barvy. Vytápění v domě bude zajišťovat tepelné čerpadlo napojeno na teplovodní podlahové topení v kombinaci s krbovými kamny Romotop. O letní pohodou v domě se bude starat klimatizace v obývacím pokoji a předokenní žaluzie s elektrickým ovládání. V domě budou položeny kvalitní vinylové podlahy v kombinaci s velkoformátovou stylovou dlažbou. Hranice zahrady bude oplocena pletivem šedé barvy. Domy budou napojeny na elektřinu, vodovod a optický kabel. Odpad bude v domech řešen jímkami o velikosti 10 m3. Napojení na kanalizaci proběhne do dvou let. Výplně otvorů budou zajištěny plastovými okny s trojsky, jejichž vnější část bude v antracitové barvě a vnitřní část v bílé barvě. Vstupní dveře budou také plastové s dominantní částí mléčného prosklení.

Lokalita:
Obec Mělčany svojí dostupností a klidem v obci patří mezi vyhledávané lokality v rámci Brna–venkov. Umístění domů je na okraji obce ve směru na Ořechov v blízkosti přírody a daleko od frekventovaných komunikací. Obec Mělčany má 487 obyvatel. V obci naleznete smíšené zboží, nově zrekonstruovanou Orlovnu a mateřskou školu.

Prohlídky a postup:
Zaujaly Vás naše domy ? Zvu vás vřele na schůzku do naší realitní kanceláře a nebo na prohlídku místa výstavby, kde můžeme probrat Vaše možnosti financování a dům si můžete rovnou rezervovat. Financování domu Vám zajistíme.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

140 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Mělčany

Počet pokojů

4 pokoje

Zahrada

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt