Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 145 m2, Moravský Krumlov

4 pokoje

145 m2

Znojmo

Prodej

Popis nemovitosti

Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli ke koupi krajový rodinný dům v Moravským Krumlově, ulice Na Vyhlídce. Rodinný domek pochází ze 70. let a v minulosti prošel rekonstrukcí ( fasáda + zateplení, plastová okna, dveře, kuchyňská linka). Dům je dispozičně řešený jako 4 + 1 + dvě koupelny + garáž + technická místnost a sklepní prostor + balkón.

V přízemí domu se nachází zádveří, koupelna, obývací pokoje, kuchyň a schodiště. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři pokoje a koupelna s vanou. Velkou přidanou hodnotou je sklepní prostor, ve kterém je garáž, technická místnost a velká místnost která se dá využít jakkoliv ( například posilovna, skladovací místnost atd. )

K domu je zahrada o velikosti 150 m2. Na zahradě je nově zbudovaná dřevěná pergola s posezením a zahradní domek na nářadí.

Ulice Na Vyhlídce je velmi klidné a tiché místo bez provozu aut a přitom v těsné blízkosti najdete vše co potřebujete ( potraviny Albert, restauraci, lékaře, pekárnu, cukrárnu, lékárnu a také autobusovou zastávku )

V případě zájmu o prohlídku jsem vám k dispozici

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

145 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Znojmo

Lokalita

Na vyhlídce, Moravský Krumlov

Počet pokojů

4 pokoje

Balkón

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Kontakt