Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 151 m2 – Hustopeče

4 pokoje

151 m2

Břeclav

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi novostavbu rodinného domu s garáží ve vyhledávané lokalitě – ve městě zalitém sluncem – v Hustopečích.

Dispozičně je řešený jako 4+kk. Nachází sa na pozemku o celkové výměře 483 m2 s krásným výhledem na vinice. Podlahová plocha domu činí 122,03 m2 a garáž s technickou místností 29,28 m2. Půdorys je k dispozici k náhledu v obrázcích.

Dům se nabízí ke stavu k dokončení a odpovídá stavu na fotkách. Kromě jiného jsou hotové omítky, výmalba bílou barvou, podlahy jsou vylité anhydridem. Z venkovní strany je dům zateplen s hotovou fasádou. Noví majitelé mají možnost si interiér uzpůsobit dle vlastních představ. Zbývá pouze vybrat podlahy, dveře, obklady, sanitu, krb a osvětlení.

V celém domě je rozvedené teplovodné podlahové vytápění regulovatelné pomocí termostatu v každé z místností samostatně. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem od spoločnosti Schüco. Jsou vybavené elektricky ovladatelnými venkovními žaluziemi.

Dům disponuje několika praktickými úložnými prostory – prostorem pod schodištěm v přízemí a v prvním patře samostatnou komorou a pochozím půdním prostorem.

K dispozici je také garáž se sekčními vraty a technická místnost přístupná z garáže i ze zahrady, vhodná na uskladnění například zahradního vybavení.

Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a obecní kanalizaci. K dispozici je také optický kabel pro internetové připojení. Dům je připraven pro instalaci tepelného čerpadla. V obývacím prostoru je komínové teleso s přípravou pro osazení krbových kamen.

Město Hustopeče je oblíbené především jako vinařská oblast, ale také pro své mandloňové sady a cyklostezky a kompletní občanskou vybavenost. Jsou zde obchody, restaurace, školy, školky, lékárny, pošta, čerpací stanice a mnoho dalšího.

Toto slunečné město leží na půli cesty mezi Brnem a Břeclaví, které jsou snadno dostupné po dálnici. Spojení s Brnem a Břeclaví také zabezpečují autobusy nebo vlak.

Dům je situovaný v klidné, nové zástavbě rodinných domů na okraji Hustopeč s krásnými výhledy do okolí. V blízkosti se nachází dětské hřiště a lesopark.

Dům je k dispozici ihned. Jeho koupi je možné financovat hypotečním úvěrem.
Pro více informaci kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

151 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Habrová, Hustopeče

Počet pokojů

4 pokoje

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz