Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 156 m2 – Ostrovačice

4 pokoje

156 m2

Brno-venkov

Prodej

11 755 150 Kč

Popis nemovitosti

– novostavba ve vyhledávané lokalitě pouhých 6 km od západního okraje města Brna
– dispozice 4 + kk + 2 koupelny + pracovna
– koupí domu získáváte příspěvek v hodnotě 500 tis. na realizaci např. kuchyňské linky, fotovoltaiky, pergoly a nebo bazénu
– 2 parkovací místa před domem
– podlahové topení v celém domě

Dobrý den, exkluzivně Vám nabízím ke koupi novostavbu rodinného domu s termínem dokončení v dubnu 2023. Novostavba se nachází ve vyhledávané lokalitě městysi Ostrovačice v klidné části a bez provozu aut. Rodinný dům je dispozičně řešený jako 4 + kk a nabízí celkovou užitnou plochu 156 m2 + volnou plochu zahrady cca 300 m2. Přístup na zahradu je domem, případně brankou v oplocení. K dispozici jsou 4 rodinné domy o velikosti 156 m2 a 1 rodinný dům s garáží o celkové užitné ploše 186 m2.

Technické parametry:
obvodové zdivo je cihlového tipu značky Heluz o síle 30 cm, vnitřní zdivo také značky Heluz o síle 20 cm, 14 cm a 10 cm. Dům bude zateplený polystyrenem o síle 14 cm a minerální vlnou o síle 20 cm. Výplně otvorů tvoří okna a dveře – plastový profil v kombinaci s hliníkem. Vnější barva je antracit, vnitřní bílá. Střešní krytina je pálená taška Bramac + PVC fólie. O teplo v domě se bude starat teplovodní podlahové topení napojené na plynový kondenzační kotel.

Lokalita:
Městys Ostrovačice se nachází 6 km západním směrem od okraje města Brna v blízkosti dálnice D1 Praha – Brno (sjezd v obci z dálnice na EXITu 178 km). Po celé délce městyse je podél dálnice vybudovaná protihluková stěna, díky které nenarušuje provoz na dálnici klid a pohodu v městysi. Městys patří svojí dostupností do města Brna a občanskou vybaveností mezi vyhledávané lokality v rámci Brna–venkov. Umístění domů je na okraji mezi ulicemi Rosická a Hasičská. Ostrovačice mají 807 obyvatel, naleznete zde smíšené zboží Hruška, mateřskou školu, základní školu od 1. do 9. třídy, knihovnu, restauraci, fotbalové hřiště. Velkým benefitem je spojení veřejnou dopravou s Brnen. Cesta autobusem trvá do Brna pouhých 20 minut.

V případě zájmu o bližší informace, nebo případně prohlídku lokality jsem Vám k dispozici.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

11 755 150 Kč

Poznámka k ceně

uvedená cena je za kompletně zhotovený dům, v ceně není zahrnuta provize RK

Užitná plocha

156 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Rosická, Ostrovačice

Počet pokojů

4 pokoje

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Kontakt