Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 173 m2 – Opatovice

5 a více pokojů

173 m2

Brno-venkov

Prodej

5 499 000 Kč

Popis nemovitosti

Dobrý den, nabízím Vám ke koupi dům s velkým potenciálem:

– obec Opatovice u Rajhradu je vzdálena pouhých 15 km od centra Brna
– nemovitost je přístupná ze tří stran
– na domku je rekonstruovaná střecha v podobě nové vazby a věnce, v zadní neobytné části domu je nová střešní fólie. V přední části domu jsou po výměně plastová okna a vchodové dveře.

Rodinný dům se nachází v obci Opatovice u Rajhradu na ulici Hořavova. Nabízí celkovou podlahovou plochu 203 m2. V přední části jsou 4 pokoje, kuchyň, koupelna a wc. V zadní části se nachází letní kuchyň, pokoj a wc. Dle územního plánu obce Opatovice je zde možné možné realizovat rekonstrukci stávající stavby v podobě výstavby obytného podkroví a nebo plnohodnotného patra. Totéž platí i pro zadní část budovy směrem do zahrady. Rekonstrukcí tak můžete získat velmi prostorný dvougenerační dům. Další možností je tyto dvě části domu od sebe oddělit a realizovat jako dvě samostatné bytové jednotky v rodinném domě. K domu nyní ještě náleží garáž o velikosti 30 m2.

Dům je napojený na plynovod, elektřinu, kanalizaci a vlastní studnu jako primárního zdroje vody. V domě je zřízena přípojka vodovodu. Topení je řešeno otopnými tělesy, které jsou napojeny na plynový kotel. V zadní části domu jsou plynové přímotopy. Elektrické rozvody v domě jsou již měděné.

Obec Opatovice patří mezi vyhledávané lokality v okrese Brno-venkov, nabízí veškerou občanskou vybavenost jako je Mateřská škola, Základní škola, hřiště, potraviny a dobré spojení IDS s městem Brno.

V případě zájmu o prohlídku a nebo získání dalších informací jsem Vám k dispozici.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

5 499 000 Kč

Užitná plocha

173 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Hořavova, Opatovice

Počet pokojů

5 pokojů

Garáž

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Rezervováno

Půdorys

Kontakt