Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej vícegeneračního rodinného domu, 190 m2 – Spytihněv

5 a více pokojů

190 m2

Zlín

Prodej

6 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám exkluzivně nabídnout ke koupi rodinný dům v malebné obci Spytihněv.

Dům disponuje celkově třemi obyvatelnými samostatnými bytovými jednotkami s dispozicemi 4+1, 2+1 a 1+1. Je proto ideální pro vícegenerační bydlení, jako zázemí pro podnikání nebo také na pronajímání.

Patrový zděný dům má dvě nadzemní podlaží a je celý podsklepen. Podlahová plocha obytných částí domu činí 190 m2 (bez sklepních prostorů, garáže a zahradního domku). Výměra sklepních prostorů je přibližně 77 m2. Celková plocha pozemku, který k němu náleží, je 933 m2. Zahrada je rovinatá, oplocená, obdélníkového tvaru s uliční šíři přibližně 15 m.

Přístup na zahradu je možný také autem boční stranou domu. V přední části zahrady je situovaná samostatně stojící garáž, kde je také zavedena elektřina. Naproti garáže se nachází zrekonstruovaný malý domek s bytovou jednotkou s dispozicí 1+1 o výměře 32 m2.

V hlavním domě jsou dvě samostatné bytové jednotky. Přízemí s dispozicí 2+1 prošlo v letech 2019 – 2021 kompletní rekonstrukcí. Jsou zde nové vkusné podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi, nepoužívaná moderní kuchyňská linka, prostorná koupelna vybavena vanou a toaletou.

V patře se nachází tři samostatné neprůchozí pokoje, obývací prostor, kuchyň, koupelna a samostatná toaleta. V obývacím prostoru je nainstalována klimatizační jednotka. Vestavěný nábytek v domě zůstává. Ponechání ostatního nábytku je na domluvě s majitelem.

Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, některá s izolačním trojsklem. Všechna okna jsou vybavena předokenními roletami. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a obecní kanalizaci. Pro vytápění a ohřev vody slouží elektrokotel. Vodu je možné využívat také z vlastní studny.

Spytihněv leží přibližně 10 km od Zlína. Přímo v obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost – mateřská a základní škola, potraviny, restaurace, čerpací stanice, pošta a mnoho dalších menších podniků. Pravidelné spojení s nedalekými Otrokovicemi a Zlínem zabezpečuje autobus. Spytihněv leží na břehu řeky Moravy. Najdete zde také přístaviště, ze kterého je možné vyplout na plavbu Baťovým kanálem. Podél řeky vede cyklostezka. Oblast je ideální pro všechny, kteří chtějí bydlet v malebném prostředí u vody s dobrou dostupností města.

Videoprohlídka okolí je k dispozici na následujícím odkaze: https://youtu.be/7rxI1bhrUNs
Dům je k dispozici ihned, resp. po domluvě.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Specifikace nemovitosti

Cena

6 900 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

190 m2

Kraj

Zlínský kraj

Okres

Zlín

Lokalita

Spytihněv

Počet pokojů

5 pokojů

Garáž

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Rezervováno

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Kontakt