Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu, 225 m2 – Opatovice

5 a více pokojů

225 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

Bydlení na samotě, bez sousedů, na romantickém místě u rybníčka, uprostřed velké zahrady, obklopeni zelení a ovocnými stromy, žádná silnice, žádná hučící auta a přitom 18 minut autem do centra Brna. Nezní to báječně ?

– obrovská zahrada přes 1 700 m2
– nadstandardní obytná plocha domu 225 m2 a dispozice 5+kk
– krásná kachlová kamna v kuchyni

Mám tu čest Vás nabídnout krásný dům, který zcela splňuje výše popsané. Nemovitost se nachází v obci Opatovice u Rajhradu, na samém konci ulice Na návsi, přímo u rybníka.

V domě Vám nebude žádná místnost malá, většina pokojů má velikost skoro 30 m2, obývací pokoj s kuchyní dohromady skoro 60 m2. V domě naleznete dvě koupelny, dvě šatny, dílnu, sklep, a velkou zastřešenou terasu, pod kterou můžete s přehledem pořádat oslavu pro čtyřicet hostů.

V kuchyni jsou stylová kachlová kamna, přesně taková, která znáte z pohádek o línem Honzovi. Krbová kamna skvěle ladí ke kuchyňské lince a vše dokonale podtrhuje dřevěný/trámový strop.

Z koupelny a dětského pokoje je krásný výhled do zeleně a na Opatovický rybník.

Parkování je zajištěno u domu na vlastním pozemku. Vjezd je řešen pomocí posuvné brány na elektrický pohon. Dům byl postavena v roce 2011. Topení je v domě řešeno pomocí kachlových kamen, klimatizace a elektrických přímotopů. Náklady na elektřinu a vytápění vychází na 3 000 Kč/ měsíc. Roční spotřeba byla při posledním vyúčtování 5,13 MWh. Dům je napojen na vodovod i vlastní studnu.

Obec Opatovice
Malebná víska vzdálena pouhých 7 km od jižní hranice města Brna. V obci nyní žije 1 119 obyvatel. Nachází se zde mateřská škola, základní škola pro děti od 1. – 5. třídy, obchod, tři rybníky, hospoda, fotbalové hřiště, kulturní dům, ve kterém se pravidelně konají místní společenské akce. Obcí projíždí autobus, který vás doveze do Rajhradu na vlak a odsud můžete pokračovat vlakem na Hlavní nádraží Brno, cesta trvá celkem 34 minut.

Pokud vás nabídka zaujala, tak se neváhejte na mě obrátit.

Pzn. Průkaz energetické náročnosti budovy je nyní ve zpracování a proto musím uvést třídu G.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

225 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Na Návsi, Opatovice

Počet pokojů

5 pokojů

Zahrada

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Kontakt