Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 4+kk se zahradou

4 pokoje

113 m2

Brno-město

Prodej

16 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte samostatně stojící rodinný dům 4+kk s bezproblémovým parkováním, který je k prodeji s veškerým vybavením? Oceníte perfektní stav domu a zahrady bez nutnosti dalších investic? Pak čtěte dále.

Exkluzivní nabídka prodeje rodinného domu 4+kk (113,3 m2) se zahradou 153 m2, který se nachází na ul. Měšťanská v Brně – Tuřanech. Jedná se o novostavbu z roku 2013, která je ve výborném stavu, v roce 2022 nová fasáda, betonový plot, bazén a terasy. Celková plocha parcely 218 m2.
Na zahradě se nachází zahradní domek a bazén o rozměrech 3×5 metrů a hloubce 1,5 metru, ideálním pro letní odpočinek. Přilehlá terasa o ploše 65 metrů čtverečních nabízí dokonalé místo pro grilování či odpočinek na čerstvém vzduchu.

Vnitřní dispozice domu je prostorná a funkční.
V přízemí najdete zádveří (4,4 m2), samostatné WC (1,9 m2), technickou místnost s pračkou (3,4 m2) a obývací pokoj s kuchyní (39,2 m2), ze kterého jsou přímé vstupy na zahradu a terasu.
Ve druhém patře domu se nachází 2 pokoje s atypickými vysokými stropy (20,7 m2 a 18,2 m2), pokoj (11,3 m2) a koupelna s vanou i sprchovým koutem (7,7 m2).

Dům je kompletně zařízen a vybaven, včetně kuchyně na míru od renomované značky Oresi. Vytápění je zajištěno moderním plynovým kotlem, což zaručuje efektivní a ekonomický provoz. Střecha KM Beta s tepelnou izolací, vnitřní nosné stěny Klimablock a Ytong.

Pro milovníky přírody a aktivního životního stylu je v okolí dostatek zeleně a parků pro příjemné procházky či sportovní aktivity. Současně je však lokalita ideálně umístěná pro pohodlný přístup k obchodům, restauracím a dalším občanským vybavením, výborná dopravní dostupnost jak na dálnici, tak do centra města.
Hned u domu se nachází ZŠ a sportoviště.

Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Specifikace nemovitosti

Cena

16 990 000 Kč

Užitná plocha

113 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Měšťanská, Brno

Počet pokojů

4 pokoje

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt