Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 5+kk/6+kk, 159 m2 se zahradou 533 m2 – Jüttnerova, Mikulov

5 a více pokojů

141 m2

Břeclav

Prodej

14 600 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ve výhradní spolupráci novostavbu domu 5+kk/6+kk v projektu Pod Novou umístěný v samém srdci města Mikulov.

Podlahová plocha domu F2 je 159 m2 s pozemkem 533 m2.

Dům je možné rozdělit na dva dvoupodlažní vilabyty F2A (79 m2) a F2B (75 m2), každý o dispozici 3+kk. Vstup do domu je společný pro oba vilabyty.
V přízemí má každý z vilabytů předsíň, samostatnou toaletou a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Z této části je Vám nabídnut přímý vstup na terasu.
V patře naleznete dva obytné pokoje, koupelnu a toaletu. Vilabyt F2A nabízí ještě balkón umístěný ve druhém patře.

Dům je možné dokončit dle vlastního výběru z předem připravených standardů. Avšak velkou výhodu je možnost zvolit si standardy vlastní po domluvě s developerem.
Kromě výběru sanity, barvy obkladů, dekoru dveří, dekoru vinylové podlahy budou Vašim standardem plastová okna s izolačními trojsky v barvě antracit. Vytápění domu bude zabezpečeno celoplošným teplovodní podlahovým vytápěním s kondenzačním plynovým kotlem a externím zásobníkem TUV. Dále součástí domu bude krbová příprava.

Pokud projevíte zájem o nadstandardní řešení, je možné ho realizovat. Developer nabízí například externí předokenní žaluzie, klimatizaci a mnoho dalšího.

Lokalita Mikulov je určená pro nadšence kultury, tak i přírody. Vše co Vás napadne můžete podniknout v dochozí vzdálenosti, avšak strategické umístění nabízí i jednoduchou dostupnost do Brna, Prahy, Ostravy, či do Vídně. Mikulov je město akcí, vytříbených podniků, vynikajícího vína, krás přírody a sportovního vyžití.

Zajímá Vás více? Neváhejte a ozvěte se makléřce projektu.

Stránky projektu – https://www.vilabytypodnovou.cz/

Specifikace nemovitosti

Cena

14 600 000 Kč

Užitná plocha

141 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Jüttnerova, Mikulov

Počet pokojů

5 pokojů

Zahrada

Balkón

Parkovací stání

Terasa

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Kontakt