Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domy 131 m2, pozemek 315 m2 – U Studánek ·Račice·

4 pokoje

131 m2

Vyškov

Prodej

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout dvoupatrový řadový dům (označením „D25“) s dispozicí 4+KK o velikosti 131 m2 a pozemkem o rozloze 315 m2.

Čtveřice řadových domu je posledním krokem ke kompletnímu dokončení nově vzniklého projektu U Studánek, kde se v letošním roce dokončuje nová ulice o 24 domech na okraji klidné jihomoravské obce Račice-Pístovice nacházející se 9 km severozápadně od okresního města Vyškov. Cílem architektů bylo navrhnout domy, které do vesnice zapadnou a nenaruší její hřejivou atmosféru. Výsledkem jsou stylové a tradiční dvoupodlažní domy se sedlovou střechou a hřebenem. Výhodná orientace parcel umožňuje obytný prostor obrátit k výhledům do krajiny a slunečním paprskům.

Užitná plocha domu včetně terasy činí 146 m2. Vnitřní dispozice je u tohoto domu možná ve dvou provedeních dle Vaší preference. Obě řešení najdete přiložené jako dva půdorysy níže. Obě řešení mají:
V 1. NP se nachází vstupní hala; koupelna s WC; technická místnost, šatna; obývací pokoj s kuchyní a jídelnou.
Ve 2.NP najdeme chodbu, schodiště; koupelnu s WC, ložnici, dětský pokoj a další pokoj.
Na parkování vozidel bylo také myšleno a před vstupem do Vašeho domu budou přichystána dvě parkovací místa.

Dům je navržen tak, abyste v nejistých dobách byli co nejvíce samostatní. Součástí standardu jsou různé alternativní zdroje, jako je tepelné čerpadlo voda-vzduch, fotovoltaika, jímka s využitím dešťové vody (užitková voda) a další vymoženosti. Více o standardech a možnostech nadstandardního řešení se dozvíte u makléřky.

V lokalitě Vám nebude chybět základní občanská vybavenost jako mateřská škola, pošta, dětské hřiště, potraviny, Pístovecký rybník, restaurace a také zastávka MHD, odkud se do 10 minut dostanete do města Vyškov. Vesnice se nachází v podhůří Drahanské vrchoviny, která je známa svými krásnými cyklistickými trasami. Takže nadšenci kol a přírody si oblast zamilují.

Informace o projektu U Studánek najdete na webové stránkách: https://ustudanek.cz/
Odkaz na video: https://youtu.be/fIZBnaPXqN4

Pokud Vás prodej rodinného domu zaujal kontaktujete makléřku projektu, které Vám poskytne kompletní informace.

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

131 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Račice-Pístovice

Počet pokojů

4 pokoje

Parkovací stání

Terasa

Stav

Rezervováno

Kontakt