Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

NOVÁ CENA!!! Prodej, Rodinný dům 200m2 + cca 100m2 sklepů + samostatně stojící garáž cca 40m2+ vinný sklípek, vše na pozemku 1453m2 – Rebešovice

5 a více pokojů

200 m2

Brno-venkov

Prodej

13 490 000 Kč

Popis nemovitosti

Preferujete klidné bydlení v bezprostřední blízkosti Brna?
Hledáte prostorný dům s rozlehlou zahradou?
Máte chuť dát si sklenku dobrého vína ve vlastním vinném sklípku?
Mát tu nemovitost přesně pro Vás.

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji RD s pozemkem 1453m2. Nemovitost se nachází ve velmi žádné lokalitě v Rebešovicích, cca 3 minuty jízdy od brněnské Olympie. V tuto chvíli je RD řešen jako 6+1 se dvěmi koupelnami. Nemovitost sama o sobě vybízí k řadě možností svého využití. Dům je možné využívat i jako dvougenerační, kdy je i v druhém NP vybudována nová kuchyň. Dům je kompletně podsklepen. Do sklepa se dostanete jak z obytné části, tak z prostoru dvorního traktu. Tyto prostory je možné přebudovat na další obytný prostor domu.
Interiér nabízené nemovitosti prošel před několika lety rekonstrukcí.
K dispozici je i samostatně umístěná prostorná garáž o velikosti cca 40m2. Pod garáží je vystavěn kvelbený sklep o rozloze 21m2 + vstupní chodba. Zde se drží konstantní teplota, je tedy vhodný k případnému uskladnění vína. Za domem se nachází dvorní trakt s hospodářským stavením, na který navazuje rozlehlá zahrada. Tato je přístupna i ze spodní strany, kde je umístěna brána.
Jedná se o nemovitost s opravdu velkým potenciálem, poskytující dostatek prostoru jak pro domácí kutily, tak pro milovníky zahradničení.

Nyní je dům dispozičně řešen jako 6+1. V 1NP naleznete zádveří, prostornou koupelnu s toaletou, kuchyň, obývací pokoj, ložnici a jídelnu, ze které vede schodiště do 2NP. Zde naleznete 3 prostorné místnost, kdy jedna slouží jako obývací pokoj s novým kuchyňským zázemím. k dispozici je i velmi prostorná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
RD je kompletně podsklepený.

Velkým benefitem je umístění nemovitosti ve staré části obce, zajišťující soukromí a absolutní klid pro bydlení.

Rebešovice se nachází v jižní části okresu Brno-venkov v bezprostřední blízkostí města Brna, se kterým je propojena IDS. Nyní je v řešení i možnost MHD. V současnosti zde žije cca 1000 obyvatel. Obec leží při levém břehu Svratky a Ivanovického potoka na území tzv. Dyjskosvratecké nivy. Členitá krajina v okolí je vyhledávaným cílem rybářů, turistů a v neposlední řadě i cyklistů, kteří využívají nově vybudované cyklistické stezky.
V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost, obchod, několik hospůdek, rybník, MŠ, či krásný sportovní areál.
Ideální je dostupnost k veškerým dopravním uzlům.

Cena nemovitosti 13.490.000Kč + provize RK

Pevně věřím, že Vás tato jedinečná nabídka koupě nemovitosti osloví. Velmi rád Vám tuto nemovitost představím osobně.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

13 490 000 Kč

Užitná plocha

200 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Na Dědině, Rebešovice

Počet pokojů

5 pokojů

Balkón

Garáž

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Virtuální prohlídka

Kontakt