Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej, Rodinný dům 5+kk – Šitbořice

5 a více pokojů

280 m2

Břeclav

Prodej

9 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi prostorný a dispozičně skvěle řešený rodinný dům v obci Šitbořice, které leží 25 km jihovýchodně od Brna. Zděný patrový rodinný dům z roku 2014 je součástí venkovské zástavby rodinných domů situovaných v klidné části obce, nedaleko rybníka.

Celková výměra pozemku je 561 m2, z toho zastavěná plocha je 144 m2.

Dům je dispozičně řešen jako 5+kk s garáží, technickou místností a 3 kouplenami. Celková užitná plocha včetně garáže ja cca 280 m2.

V přízemí domu se nachází zádveří s vestavěnou skříní, technická místnost s prostorem na pračku a sušičku a také veškeré úklidové náčiní, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelní částí (37 m2), ložnice (12 m2, ideální jako pracovna nebo hostinský pokoj), koupelna se sprchovým koutem a WC.

V přízemí domu nechybí také vstup do garáže, která nabízí velkorysý prostor 43 m2 a je průchozí jak z domu, tak ze zahrady. Další parkovací stání jsou před garáží a před domem.

V patře domu se nachází 2 dětské pokoje (oba 21 m2), 1 ložnice (30 m2) s šatnou (6 m2) a s vlastní prostornou koupelnou se sprchovým koutem. Dále je zde další společná koupelna se sprchovým koutem a vanou (10 m2), samostatné WC s bidetem a prostorná chodba, která nyní slouží také jako pracovna.

Rodinný dům je připraven tak, že je možno jej upravit také na dvougenereční bydlení dovybudováním venkovního schodiště.

U domu se nachází dřevěná terasa a vydlážděný prostor na bazén. V horní části zahrady je vybudovaná cihlová udírna s grilem a je zde možno vybudovat altán. Zahrada za domem zatím čeká na ruku zahradníka a zútulnění dle Vašeho vkusu. Zároveň s doděláním zahrady je zapotřebí dokončit zadní část plotu. Výhodou je vlastní studna na pozemku.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě – kanalizace, elektřina, plyn. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem, umístěným v garáží.

Uvolnění domu k nastěhování bude 07/2023.

Občanská vybavenost obce: škola, mateřská školka, lékař, knihovna, pošta, sportovní centrum. Dům se nachází ve výborné dojezdové vzdálenosti 25 km po dálnici D2 do Brna.

Těšíme se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

9 900 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

280 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Břeclav

Lokalita

Tocháčkova, Šitbořice

Počet pokojů

5 pokojů

Zahrada

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Kontakt

Mgr. Pavlína Hrubá Teichmannová

+420 702 182 482 teichmannova@pegasreal.cz