Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 1.600 m2 – Velké Karlovice

Bydlení

1600 m2

Vsetín

Prodej

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi stavební pozemek určený pro výstavbu rodinného domu nebo rekreační chaty ve velice lukrativní lokalitě – v obci Velké Karlovice.

Nabízená část pozemku je o výměře přibližně 1.600 m2. Šíře pozemku je přibližně 47 m v jeho nejširší části a 26 m v jeho nejužší části.
Celá parcela má výměru 3.286 m2 a majitel plánuje její rozparcelování na dvě, rozlohou přibližně stejné parcely. V případě zájmu je samozřejmě možný i odkup celé parcely.

Pozemek je orientován na jižním svahu, je mírně svažitý a jeho vrchní část nabízí krásný výhled na obec a okolní lesy. V jeho těsné blízkosti se nachází zástavba rodinných domů, menších bytových domů, malá zahrádkářská oblast a mateřská školka. Jedná se o krajní a klidnou zástavbu, mimo hlavní silnici.

Dle územního plánu spadá pozemek do ploch smíšených obytných vesnických. Hlavním využitím je bydlení v rodinných domech v kombinaci s výrobními a nevýrobními službami.
Výstavba umožňuje dvě nadzemní podlaží plus podkroví se sedlovou nebo polovalbovou střechou v souladu s charakterem okolní zástavby.

Nadzemní elektrické vedení je přímo na pozemku a prochází jeho spodní částí. Na hranici jeho vrchní části se nachází voda a kanalizace. Připojení na tyto sítě, jako i přímí přístup k pozemku je umožněn skrz sousední pozemek. Zpevněná příjezdová cesta vede z horní části přímo k pozemku.

Obec Velké Karlovice je krásnou, typicky valašskou vesnicí situovanou v údolí Beskyd a Javorníků. Svou rozlohou patří mezi největší obce v České republice. Díky kouzlu okolní přírody je celoročním lákadlem pro množství návštěvníků o čemž svědčí i velký počet hotelů, apartmánů a wellness resortů. Je zde k dispozici rovněž veškerá občanská vybavenost – mateřská a základní škola, potraviny, restaurace, pošta, čerpací stanice, autobusová zastávka či vlaková stanice.

Videoprohlídka okolí: https://youtu.be/B2AbG_KKPzo

Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotazu

Poznámka k ceně

+ provize RK

Plocha pozemku

1600 m2

Kraj

Zlínský kraj

Okres

Vsetín

Lokalita

Velké Karlovice

Stav

Aktuální

Kontakt