Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku 1555 m2 + projekt + stavebním povolení – Újezd u Černé Hory

Bydlení

1555 m2

Blansko

Prodej

5 490 000 Kč

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám představili ke koupi stavební pozemek o velikosti 1.555 m2, nacházející se v obci Újezd u Černé Hory, v dostupné blízkosti severně od města Brna.

Dle územního plánu je tento pozemek určený k výstavbě RD.

Kromě prodeje pozemku Vám v rámci ceny nabízíme zaplacený projekt na dva rodinné domy a stavební povolení k jednomu z nich – viz. vizualizace exteriéru.

Základní informace o projektu.

Novostavba z části podsklepeného jednopodlažního rodinného domu s obytným podkrovím pod sedlovou střechou. Půdorysné řešení RD bude přibližně tvaru „U“.
0.NP garáž pro dva osobní vozy, sklad, zádveří s technickou a úklidovou místností
1.NP chodba, obytná místnost s kuchyňským koutem, samostatné wc, ložnici se šatnou a koupelnou, pracovna. Hlavní obytná místnost bude mít přímý přístup na terasu.
2. NP bude zahrnovat dva pokoje, pokoj pro hosty a koupelnu.

Připojení na technickou infrastrukturu bude realizováno novými přípojkami NN a vodovodu, splašková kanalizace bude řešena vyvážecí jímkou, dešťová kanalizace bude svedena do akumulační nádrže s přepadem do kanalizace. Vše naplánováno v rámci projektu. Na pozemku se nachází vlastní studna.

Okolní zástavba je převážně obytná. 1 minutu od Vašeho domu se nachází nově vybudovaná mateřská školka s dětským hřištěm. Základní škola naleznete v Lipůvce, Blanku či Černé hoře.

Z hlediska dopravní dostupnosti jste v Brně autem do cca. 15 min. Kdyby jste chtěli využít hromadné dopravy, zastávka se nachází v dochozí vzdálenost 3 minut. Další města, která máte v blízkém dosahu a nabízí Vám velkou občanskou vybavenost jsou Lipůvka, Kuřim Černá hora a Blansko.

Financování vám, po zjištění vašich finančních možnosti, rádi zdarma zajistíme.

Doporučuji prohlídku tohoto krásného místa. Těšíme se na setkání s Vámi.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

5 490 000 Kč

Plocha pozemku

1555 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Blansko

Lokalita

Újezd u Černé Hory

Stav

Aktuální

Kontakt