Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 607 m2 – Bohdalice-Pavlovice

Bydlení

607 m2

Vyškov

Prodej

4 790 Kč za m2

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji 7 stavebních pozemků v rámci I. etapy projektu Rezidence Bohdalice. Celý projekt Vám brzy také nabídne i 31 rodinných domů, které aktuálně připravujeme.

Všechny inženýrské sítě budou připraveny na okraji Vaší vybrané parcely. Developer dále zajišťuje výstavbu příjezdové komunikace a vybudování volnočasové zóny uprostřed celého projektu.

Podle územního plánu se pozemek nachází v ploše Br – plochy bydlení v rodinných domech, max. 1. NP. s možností využít podkroví pro bydlení. Intenzita zastavění pozemku maximálně 35 % včetně přístupových cest, bazénů, apod.

Stavební pozemek je možné zakoupit i s projektem. Samotný projekt nabízí dvě varianty domů na výstavbu a s tím i související stavební povolení k vybrané variantě domu. Možností je také výstavba projektu dle Vašich preferencí, případně individuální zpracování projektu přímo pro Vás.

Projekt Rezidence Bohdalice je situován v obci Bohdalice-Pavlovice, nacházející se v okresu Vyškov. Bohdalice leží 9 km jižně od Vyškova při silnici Vyškov – Bučovice. Do Brna se dostanete cca za 20 minut. Bohdalice Vám nabízí výbornou výchozí pozici směrem k Brnu i Vyškovu. V Obci Bohdalice naleznete mateřskou i základní školu, obchod s potravinami, poštu a hřiště.

Pro jakékoliv dotazy ohledně projektu, prodeje či možnostech se neváhejte obrátit na makléřku projektu.

Vše další v rámci celého projektu se pro Vás chystá a brzo představí. Pro více informací sledujte @adrika.home.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 790 Kč za m2

Plocha pozemku

607 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Bohdalice-Pavlovice

Stav

Aktuální

Kontakt