Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 6451 m2 – Trnava u Zlína

Bydlení

6451 m2

Zlín

Prodej

2 700 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám exkluzivně nabídnout ke koupi jedinečný malebný pozemek pro výstavbu rodinného domu situovaný v obci Trnava u Zlína.

Pozemek je o celkové výměře 6451 m2. Do zastavitelného území spadá přibližně 1400 m2. Tato část pozemku je převážně rovinatá.

Dle platného územního plánu obce spadá zastavitelná část pozemku do ploch smíšených obytných vesnických. Hlavním využitím je bydlení v rodinných domech. Koeficient zastavění je 25 %. Maximální výška zástavby je jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví.

Část pozemku spadá do ploch lesních a část pozemku do ploch krajinné zeleně. Díky těmto plochám, které zastavitelnou část pozemku obklopují, bude mít budoucí majitel naprosté soukromí. Tvar pozemku a orientační poloha zastavitelného území jsou k dispozici v mapě v obrázcích.

Přes okrajovou část pozemku teče přes kaskády potůček Trnávka. Jsou zde také starší ovocné stromy – jabloně, hrušně nebo také třešeň. Dále už pozemek obklopují pouze lesy.

Pozemek je situovaný v krásné zástavbě obce, na polosamotě a je ideální pro milovníky přírody a klidného bydlení s dobrou dostupností občanské vybavenosti. V okolí se nachází pouze několik dalších rodinných domů.

Přímo k pozemku vede obecní zpevněná příjezdová cesta. V oblasti je k dispozici elektrické vedení. Vodu je možné řešit vlastní studnou, odpady čističkou odpadních vod.

Přímo v Trnavě se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřská i základní škola, potraviny, restaurace, pošta a sportoviště. Autobusová zastávka zabezpečující spojení s ostatními částmi obce a také se Slušovicami a přímo Zlínem je umístěna přibližně 750 m od pozemku. Obec Trnava leží přibližně 20 km od Zlína, 5 km od Slušovic a 30 km od Vsetína.

Doporučuji osobní prohlídku pozemku.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

2 700 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Plocha pozemku

6451 m2

Kraj

Zlínský kraj

Okres

Zlín

Lokalita

Trnava

Stav

Aktuální

Kontakt