Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 664 m2 – Žatčany

Bydlení

664 m2

Brno-venkov

Prodej

4 000 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi krásný pozemek pro výstavbu rodinného domu v obci Žatčany v okrese Brno-venkov.

Nabízený pozemek je o celkové výměře 664 m2. Je rovinatý, obdélníkového tvaru s uliční šíří přibližně 12 m. Je situovaný v klidné, krajní části obce v nově hezky vybudované zástavbě rodinných domů.

Na pozemku jsou už v tuto chvíli k dispozici všechny přípojky sítí a je také zpracovaná studie pro výstavbu rodinného domu, což by novému majiteli mohlo se zahájením výstavby velmi pomoci.

V souladu s okolní zástavbou je na pozemku navržen objekt, tvořící dvojdům se sousedním domem, který se aktuálně začíná stavět. Dům je navržen jako 6+kk se štědrou podlahovou plochou přibližně 180 m2. Disponuje jedním podzemním a dvěma nadzemními podlažími. Nechybí také garáž, terasa nebo také balkon.

Na pozemku jsou k dispozici přípojky pro vodu, elektřinu a kanalizaci. Přímo k pozemku vede nová asfaltová obecní komunikace.

Obec Žatčany je vinařskou obcí a patří do Velkopavlovické vinařské podoblasti. Leží 15 km jihovýchodně od Brna (přibližně 25 min. jízdy autem do centra města). Dostupná je přes dálnici nebo vedlejší komunikaci směrem na Tuřany. V okolí se nachází množství cyklostezek, které ji propojují s ostatními obcemi tohoto malebného regionu. V obci se nachází také základní občanská vybavenost – mateřská a základní škola, potraviny, pohostinství, zastávka autobusu (IDS JMK), několik dětských hřišť a venkovních sportovišť.

Videoprohlídka okolí je k dispozici na následujícím odkaze: https://youtu.be/gMxGI5AxgmA

Pro více informací kontaktujte makléře.
Pozemek je k dispozici ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 000 000 Kč

Plocha pozemku

664 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Žatčany

Stav

Rezervováno

Kontakt