Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 748 m2 – Topolany u Vyškova

Bydlení

748 m2

Vyškov

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi krásný rovinatý pozemek určený k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu v obci Topolany u Vyškova.

Pozemek je o celkové výměře 748 m2. Je obdélníkového tvaru se šířkou přibližně 19 m a délkou přibližně 37 – 39 m. Dle platného územního plánu obce spadá pozemek do kategorie ploch pro bydlení v rodinných domech. Přípustná intenzita zastavění pozemními stavbami je 35 %. Dům může mít jedno nadzemní podlaží (bungalov), případně jedno podlaží a obytné podkroví.

Jedná se o krajní pozemek území určeného pro zastavění a další výstavba dle aktuálně platného územního plánu z druhé strany pozemku již není možná, což nabízí budoucímu majiteli téměř úplné soukromí. Je situován v klidné, hezké, nově se budující části obce. V bezprostředním okolí se nachází pouze zahrady, v současné době se lokalita mění na oblast pro trvalé bydlení. Přímo z pozemku je možné se napojit na úzkou asfaltovou stezku vedoucí podél potoka, kterou je možné využít na cyklistiku nebo procházky.

Stavbu bude možné napojit na obecní vodovod a elektřinu. S vybudováním kanalizace se v obci počítá v horizontě několika let. Aktuálně je odpady možné řešit vlastní domovní čističkou odpadních vod nebo jímkou.

Obec Topolany leží přibližně 3 km východně od Vyškova (4 min. jízdy autem), 30 km východně od Brna a přibližně 25 km jižně od Prostějova. Spojení s Vyškovem je zabezpečeno také pravidelnou autobusovou linkou přímo z obce (10 min. jízdy autobusem). Nedaleký Vyškov disponuje veškerou občanskou vybaveností. Jsou zde mateřské a základní školy, potraviny, obchody, restaurace, nemocnice a lékaři, čerpací stanice a mnoho dalšího pro sportovní, kulturní nebo rekreační vyžití.

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Plocha pozemku

748 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Topolany

Stav

Aktuální

Kontakt