Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 863 m2 – Popovice u Rajhradu

Bydlení

863 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

Získejte jedinečnou příležitost vlastnit perfektní rovinatý stavební pozemek v krásné lokalitě obce Popovice u Rajhradu. Tato ohromující lokalita se nachází pouhých 10 minut automobilem od centra Brna, což zajišťuje snadnou dostupnost do města a všech jeho atrakcí.

Hlavní předností tohoto pozemku je kromě jeho lokality i jeho velikost, pozemek má ideální výměru a to 863 m2, což poskytuje dostatečný prostor pro stavbu vašeho snového rodinného domu či vily a další místo na realizaci vlastní oázy klidu a pohodlí na tomto pozemku.

Jedním z největších lákadel tohoto pozemku je jeho připravenost na stavbu. Na kraji pozemku jsou nachystány všechny potřebné inženýrské sítě, což vám ušetří čas a náklady spojené s jejich přivedením na místo. Budování vašeho nového domova bude proto ještě snazší a pohodlnější. V případě zájmu je možné pozemek zakoupit i s projektem na vilu o dispozici 5+kk se zastavenou plochou 183,03 m2.

Příroda a klidná atmosféra obce Popovice u Rajhradu vás nadchne. Zároveň budete mít výhodu blízkosti Brna, které nabízí bohaté kulturní, společenské a obchodní možnosti. Můžete tak snadno využívat všechny moderní vymoženosti města, zatímco si udržujete výhody života na venkově.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit rovinatý stavební pozemek v obci Popovice u Rajhradu. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste získali více informací a domluvili si prohlídku tohoto úžasného místa. Vaše budoucí domovská adresa čeká na vás!

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Plocha pozemku

863 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Popovice

Stav

Aktuální

Kontakt