Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 883 m2 – Topolany u Vyškova

Bydlení

883 m2

Vyškov

Prodej

2 200 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám exkluzivně nabídnout ke koupi krásný rovinatý pozemek určený k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu v obci Topolany u Vyškova.

Pozemek je o celkové výměře 883 m2. Je obdélníkového tvaru se šířkou přibližně 19 m a délkou přibližně 37 – 39 m. Dle platného územního plánu obce spadá pozemek do kategorie ploch pro bydlení v rodinných domech. Přípustná intenzita zastavění pozemními stavbami je 35 %. Dům může mít jedno nadzemní podlaží (bungalov), případně obytné podkroví a musí být v souladu s okolním venkovským charakterem. Ve fotografiích vyznačená příjezdová cesta k pozemku je součástí pozemku a je a bude ve výlučném vlastnictví majitele pozemku. Napojuje se přímo na obci patřící zpevněnou komunikaci.

Jedná se o krajní pozemek území určeného pro zastavění a další výstavba dle aktuálně platného územního plánu z druhé strany pozemku již není možná, což nabízí budoucímu majiteli téměř úplné soukromí. Je situován v klidné, hezké, nově se budující části obce. V bezprostředním okolí se nachází pouze zahrady, v současné době se lokalita mění na oblast pro trvalé bydlení. Přímo z pozemku je možné se napojit na úzkou asfaltovou stezku vedoucí podél řeky, kterou je možné využít na cyklistiku nebo procházky.

Inženýrské sítě – voda a elektřina budou přivedeny k hranici pozemku nejpozději v první polovině roku 2023. S vybudováním kanalizace se v obci počítá v horizontě několika let. Aktuálně je odpady možné řešit vlastní domovní čističkou odpadních vod nebo jímkou.

Obec Topolany leží přibližně 3 km východně od Vyškova (4 min. jízdy autem), 30 km východně od Brna a přibližně 25 km jižně od Prostějova. Spojení s Vyškovem je zabezpečeno také pravidelnou autobusovou linkou přímo z obce (10 min. jízdy autobusem). Nedaleký Vyškov disponuje veškerou občanskou vybaveností. Jsou zde mateřské a základní školy, potraviny, obchody, restaurace, nemocnice a lékaři, čerpací stanice a mnoho dalšího pro sportovní, kulturní nebo rekreační vyžití.

Videoprohlídka okolí je k dispozici na následujícím odkazu: https://youtu.be/kUmeTIJCmQw
Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

2 200 000 Kč

Plocha pozemku

883 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Vyškov

Lokalita

Topolany

Stav

Aktuální

Kontakt