Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku + projekt vily + povolení, 984 m2 – Čebín, Brno – venkov

Bydlení

984 m2

Brno-venkov

Prodej

8 100 000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte stavební pozemek blízko Brna? Chcete bydlet v nadčasové a skvěle dispozičně řešeném vile s nerušeným výhlede do přírody, za dostupnou cenu? Pak máme stavební pozemek přímo pro Vás.

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 984 m2, který se nachází v Čebíně, severně od Brna s dostupností do 19 minut jízdy autem.
Nabízený pozemek má již vydané stavební povolení, takže je možné okamžitě zahájit výstavbu nadstandardní, atriové rodinné vil o zastavěné ploše 306 m2 a obytné ploše 220 m2. Vila je řešena jako 5+kk s mimořádnými výměry místností. V navržené vile Vás bude čekat těšit například obývací pokoj s kuchyní o výměře 98,97 m2, který Vám nabízí dokonalé pohled na Vaše atrium, kde můžete umístit bazén, vířivku či jinou relax zónu pro Váš odpočinek. Cílem tohoto projektu bylo vybudovat na pozemku pasivní vilu, která bude mít nerušený výhled na zalesněné kopce Vysočiny. Projekt vily klade maximální důraz na soukromí, úsporu, funkčnost a prostor.

Veškeré inženýrské sítě (elektřina, kanalizace, vodovod) jsou vyvedeny na pozemku.

Čebín Vám nabídne kompletní občanskou vybavenost od mateřské základní školy po základní školu, knihovnu, lékárnu, ordinace, restaurace či potraviny. Nebudete postrádat ani sportovní zázemí, kterého je zde široké spektrum, od sportovních spolků, organizací až po bohaté sportovní vyžití s řadou sportovních hřišť či kurtů. Dopravní dostupnost je dobrá jak automobilem, tak hromadou dopravou v podobě autobusu či vlaku a to v pravidelných linkách směr Brno, Tišnov či Kuřim.

Tento pozemek Vám s navrženou Vilou umožní využít komfort blízkosti města Brna a nerušené výhledy přírody a lesů. Na stavebním pozemku lze však vybudovat jinou vilu či jiný krásný dům, tohle je pro Vás nyní jen připraveno pro usnadnění času a s nejlepší myšlenou dokonalého bydlení. Zavolejte a doptejte se více.

Stránky projektu – https://pozemekcebin.pegasreal.cz/

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

8 100 000 Kč

Plocha pozemku

984 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Čebín

Stav

Aktuální

Kontakt