Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej ubytovacího zařízení, 671 m2 – Vilémovice

Ubytování

671 m2

Blansko

Prodej

12 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám exkluzivně nabídnout ke koupi atypický dům situovaný v samém srdci Moravského krasu – uprostřed malebné obce Vilémovice.

Dům je velice specifický a svou velikostí, dispozičním řešením a rozlohou pozemku splní očekávání i náročnejších zájemců. Mezi lety 2015 – 2018 prošel kompletní modernizací – izolace, zateplení, fasáda, elektřina, odpady, okna a také celé jeho interiéry.

Cihlový dům má celkovo dvě nadzemní podlaží plus obytné podkroví. Každé patro je možné využít jako samostatnou bytovou jednotku. Celkově se zde nahází 3-4 samostatní jednotky. Do prvních dvou nadzemních podlaží je možné vstoupit samostatným venkovním vchodem, obytné podkroví je přístupné ze schodiště. Na každém patře je k dispozici samostatný plynový kotel pro ohřev vody a vytápění, příprava na kuchyňskou linku, koupelna a toaleta. Plastová okna v celém domě jsou s izolačním dvojsklem a jsou vybavena předokeními, dálkově ovládanými bezpečnostními žaluziemi s možností absolutního stínění. Dům je také napojen na alarm. Celkově jsou v domě dvě lodžie a jedna velká terasa. Vybavení domu je možné po domluvě ponechat. Dům je částečně podsklepen (cca 40 m2).

Samozřejmostí je napojení domu na elektřinu, plyn, obecní vodovod a kanalizaci.

Celková plocha pozemků činí 1.918 m2. Příjezd k pozemku je možný ze tří stran. Bránou na konci zahrady – pro údržbu zahrady, z boku přímo do garáží a na parkovací stání a ze předu k hlavnímu vstupu. Dvougaráž vybavena dvěmi sekčními vraty má štědrou podlahovou plochu 75 m2.

Z domu se na zahradu vychází přes krásnou 75 m2 velkou dlážděnou terasu zastřešenou vkusnou pergolou. Celý dvůr, prostor pro parkování a zahradu v noci osvětlují led světla na senzor pohybu.

Zahrada je velice udržovaná a plná ovocných stromů – nechybí zde jabloně, švestky, trnky, ringle či ořechy. Na zahradu je vyvedena elektřina a voda. V případě zájmu je možné obnovit také používání studny.

Obec Vilémovice leží 10 km východně od Blanska a přibližně 25 km od Brna. Dům je situovaný v centru obce, nedaleko od rybníčka. Přímo v obci se nachází potraviny, pohostinství a zastávka autobusu, zabezpečující spojení hlavně s Blanskem a Jedovnicemi. Veškerá další občanská vybavenost je k dispozici v obci Jedovnice (3 km, 6 min. autobusem) – mateřská a základní škola, restaurace, pošta, lékárna, čerpací stanice, bankomat a jiné. Lákadlem lokality jsou jednoznačně krásy Moravského krasu, ze kterých jsou asi nejznámější Punkevní jeskyně a Macocha vzdálené pouze jeden kilometr od Vilémovic.

Dům je ideální pro propojení bydlení a podnikání, jako penzion neboli vícegenerační bydlení.

Videoprohlídku okolí najdete po kliknutí na následující odkaz: https://youtu.be/63oGDQVoLsw

Dům je k dispozici ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

12 990 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

671 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Blansko

Lokalita

Vilémovice

Garáž

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Virtuální prohlídka

Kontakt