Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej vícegeneračního historického domu, 313 m2 – Kroměříž

5 a více pokojů

313 m2

Kroměříž

Prodej

6 980 000 Kč

Popis nemovitosti

Dovolte nám nabídnout Vám ke koupi historický dům v samotném srdci Kroměříže.

Dům je aktuálně v neobyvatelném stavu určen ke kompletní rekonstrukci dle představ a potřeb nového majitele. Současná dispozice domu umožňuje vytvořit na každém podlaží prostorově nadstandardní samostatnou bytovou jednotku (cca 80 – 120 m2). Třetí bytová jednotka může vzniknout v prostorech podkroví.

Prostory je možné využít pro bydlení, pronajímání nebo podnikání. Dle platného územního plánu spadá dům do ploch pro všeobecné bydlení. Jsou zde přípustné rodinné a bytové domy. Přízemí bytového domu je možné využít také pro občanské vybavení a nevýrobní služby. Rodinné domy lze kombinovat s drobnými živnostmi.

Dům má celkově dvě nadzemní podlaží, aktuálně nevyužité podkroví a je částečně podsklepen. V zahradě se nachází jednopodlažní podélná hospodářská přístavba.

Zdi jsou z pálených cihel. K domu vedou všechny přípojky sítí – elektřina, plyn, kanalizace, vodovod. Aktuálně nejsou zapojeny.

Celková plocha pozemku činí 463 m2.
Užitná plocha domu je 313 m2.

Dům navazuje na historické centrum Kroměříže. V blízkém okolí se nachází například známá Květná zahrada a zámek či Velké náměstí. Je zde také veškerá občanská vybavenost – základní a mateřská škola, potraviny, restaurace a mnoho dalšího. Za zmínku také stojí nedaleký parkovací dům a autobusová zastávka vzdálená pouze 120 m od domu.

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

6 980 000 Kč

Užitná plocha

313 m2

Kraj

Zlínský kraj

Okres

Kroměříž

Lokalita

Kpt. Jaroše, Kroměříž

Počet pokojů

5 pokojů

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz