Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej Vily 5+kk, 259 m2, pozemek 343 m2 – Popovice u Brna

5 a více pokojů

259 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení developera Vám nabízíme jedinečný prodej Vil u Brna.

Samostatně stojící vila má dispoziční řešení 5+KK s plochou pozemku 343 m2. Užitná plocha vily je 259 m2. Prostor je do posledního detailu navržen s myšlenkou maximálního komfortu. Vila je pro Vás přichystána o čtyřech ložnicích, třech koupelnách a otevřeným společným prostorem s jídelnou a kuchyní s ostrůvkem. Při navrhování Vily bylo dostatečně myšleno na množství úložného prostor a také prostoru pro Vše vozidla, které Vám zabezpečí dvojgaráž.

Zcela jistě Vás nadchnou tři prostorné terasy, které Vám zajistí dostatečný pocit luxusu uvnitř přírody. Krásné prosvětlení celé vily zajišťují velká francouzská okna, která zároveň dominují obytnému prostoru.

U vil bylo samozřejmě myšleno i na energetickou soběstačnost. Fotovoltaické panely a tepelné čerpadlo zajišťují dostatečnou pohodlnost a nezávislost. Vysoký nadstandard vil podtrhuje podlahové vytápění, předokenní rolety a příprava na klimatizační jednotky.

Vila se nachází v obci Popovice u Rajhradu necelých 10 minut od centra města Brna a pouhý 1 km od rychlostní silnice, která plynně navazuje na ul. Vídeňská. 

Pro více informací o standardech, možných nadstandardech a způsobu financování kontaktujte makléřku projektu.

Doporučujeme Vám navštívit stránky projektu – https://vilypopovice.cz/

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

259 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Popovice

Počet pokojů

5 pokojů

Terasa

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Kontakt