Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Prodej domu s  bazénem, 445 m2 – Brno – Tuřany

5 a více pokojů

445 m2

Brno-město

Prodej

24 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi vilu s bazénem v oblíbené lokalitě Brna – městské části Tuřany.

Dům je situovaný v klidné ulici a na jeho zahradě slyšíte pouze šustění listí a je až těžké uvěřit, že se nacházíte pořád v Brně. Je dispozičně řešený jako 5+kk s celkovou podlahovou plochou 399 m2 + garáž 46 m2.

Na vile samotné a také v jejím interiéru jsou použity velice kvalitní a nadstandardní materiály. Celý interiér byl architektonickým studiem navržen nejen tak, aby byl hezký a designový, ale také aby byl i funkční a praktický. Jsou zde například prosklené interiérové příčky, dřevěná podlaha, žulová pracovní deska v kuchyni, dýhované interiérové dveře nebo také podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo. Ve všech místnostech je také na míru vyrobený nábytek, který v domě zůstává.

Díky velkému počtu oken působí vnitřní prostor velice vzdušně a prosvětleně. Otevřením portálových dveří v místnostech a ložnicích směřujících do zahrady získáte přímý kontakt s venkovním prostorem a zahradou, i když jste stále v interiéru. Všechna okna jsou hliníková zn. Schüco a jsou vybavena venkovními elektricky ovladatelnými žaluziemi.

Dominantou otevřeného obývacího prostoru propojeného s kuchyňským zázemím je designové monolitické zakřivené schodiště se skleněným zábradlím propouštějícím světlo do prostoru. O pár kroků dále Vaši pozornost přes prosklenou stěnu bezpochyby zaujme bazénová část domu. Z vnitřního bazénu a vířivky je přes prosklenou terasu výhled a přístup do zahrady.

V prvním patře jsou k dispozici tři ložnice a koupelna. Ze dvou ložnic je přístup na velkou střešní terasu a točitým schodištěm také do zahrady. Pro lepší představu o domě a jeho dispozičním řešení Vás srdečně zveme na osobní prohlídku, případně prohlídku reálného 3D scanu vily umístěného v galerii.

Dům má celkově dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. V podzemním podlaží najdete saunu, posilovnu, bar a velkou společenskou místnost s možností využití jako domácí pracovní zázemí nebo jako “pánskou místnost”. Je zde také prádelna, technické zázemí celého domu, sociální zázemí a sprcha. Do podzemního podlaží se vstupuje přes dům nebo přes garáž.

Přímo z ulice je vjezd do nadstandardně velké garáže o výměře 45 m2 vybavené sekčními vraty. Celková rozloha pozemku činí 587 m2. Celý pozemek je oplocen vysokým plotem, který poskytuje naprosté soukromí při posezení na terase. O stín na zahradě se starají dva vzrostlé listnaté stromy.

V nedaleké vzdálenosti od domu je k dispozici veškerá občanská vybavenost – například mateřská a základní škola, potraviny, restaurace či zastávka autobusu (20 min. do centra města). Také je zde velké množství sportovních a zájmových středisek – fotbalové centrum, taneční studio nebo také sportovní hala a mnoho dalšího.

Dům je k dispozici po domluvě.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

24 900 000 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Užitná plocha

445 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Glocova, Brno

Počet pokojů

5 pokojů

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Virtuální prohlídka

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz