Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem bytu 2+kk, 51m2, 9 m2 terasa, parkovací stání – Lišeníkova, Brno

2+kk

51 m2

Brno-město

Pronájem

16 500 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout k pronájmu moderně řešený byt s dispozicí 2+kk s terasou a garážovým parkovacím stáním. Byt se nachází v Žebětíně – části Kamechy, přesně na ulici Lišejníkova, jedná se o novostavbu z roku 2020.

Nabízená jednotka má následující dispozici: chodba – 6,46 m2, toaleta – 2,05 m2, koupelna s vanou – 4,20 m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní – 21,31 m2, pokoj – 12,71 m2 = celková obytná plocha jednotky včetně příček je 50,5 m2. Součástí jednotky je také balkón o výměře 9,3 m2. Dále je možné k bytu využívat sklep o výměře 4 m2.

K bytu je možné si dopodnajmout garážové parkovací stání. Není to však podmínkou.

Byt pro Vás bude připravený téměř bez vybavení, kromě zabudované kuchyňské linky se spotřebiči. Zbytek nábytku a zařízení bude z bytu odstraněn, aby jste si byt mohli zařídit podle vlastního vkusu a požadavků. Výhodou tohoto bytu je orientace jeho obklopující terasy až za roh bytu, kde Vám tak vniká další místo na příjemné posezení.

Bezbariérový bytový komplex a v něm situované společné prostory jsou řešeny velice nadstandardně a vkusně, stejně jako byt samotný. Náklady na provoz jsou nízké, energetická náročnost budovy odpovídá dle štítku hodnotě „B“.

Kamechy jsou velice oblíbená lokalita skrze svojí polohou, kdy se nachází v těsné blízkosti Brněnská přehrada, Obora Holedná, taktéž Žebětínský rybník či veškeré zámezí v novém bytovém komplexu, který Kamechy nabízí.

V přilehlém okolí bytového domu se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřské a základní školy; dětská hřiště; Nákupní centra OC Javor, OC Max, další obchody typu Albert, Lidl; restaurace; kavárny; a mnoho dalšího.
Zastávka MHD leží přibližně 30 m od bytového domu a jízda do centra města je možná více spoji v častých intervalech.

Nastěhování je možné od 01. 12. 2022
Cena nájmu ve výši 16.500,- Kč + zálohy na služby a energie 3.500,- Kč
Kauce ve výši dvou nájmů – 33.000,- Kč

Zdali Vás tato exkluzivní nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat.

Specifikace nemovitosti

Cena

16 500 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ náklady na bydlení

Podlaží

4

Plocha bytu

51 m2

Podlaží

4

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Lišejníková, Brno

Garáž

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt