Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem bytu 3+kk, 111 m2 – Brno – Trnitá

3+kk

111 m2

Brno-město

Pronájem

26 980 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt s dispozicí 3+kk a šatnou o celkové výměře 111 m2 situovaný v 5. patře moderní nízkoenergetické polyfunkční budově na ulici Křenová.

Celá budova je laděna do industriálního stylu. V nabízeném bytě nechybí odhalené betonové panely, sádrokartonové podhledy či výrazné designové okenní rámy. Ze všech obytných místností je přístup na terasy, jednu velkou – 18 m2 a druhou menší – 2,7 m2. V celém bytě je rozvedeno podlahové vytápění, okna jsou s izolačním trojsklem. V největší z místností se hned po vstupu nachází příprava na kuchyňskou linku, kterou majitel může dle preferencí nájemníka doplnit. Koupelna a toaleta jsou samostatné místnosti. Případná interiérová úprava je možná po domluvě s majitelem. Dispoziční řešení prostoru naleznete v půdorysu v obrázcích.

Nájem činí 26.980 Kč měsíčně + služby v rámci budovy 800 Kč měsíčně. Ostatní provozní náklady jsou minimální a platí se dle reálné spotřeby nájemníka měsíc zpětně – elektřina (led osvětlení), voda a vytápění.
Majitel požaduje vratnou kauci v hodnotě dvou nájmů.
Provize RK je jeden nájem + DPH.

Ve dvoře je možný pronájem parkovacího místa nebo míst za 1.500 Kč měsíčně.

Dům je situovaný hned vedle tramvajové zastávky Masná, tj. pouze tři zastávky od Hlavního nádraží a centra města, neboli 10 min chůze od nákupního centra Galerie Vaňkovka. V blízkém okolí se nachází také veškerá občanská vybavenost – restaurace, bistra, kavárny, různé prodejny a salóny, mateřská a základní škola a mnoho dalšího. Pro sportovní aktivity nebo procházky je možné využít nedaleké nábřeží řeky.

K dispozici ihned.

Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

26 980 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ 800 Kč služby, + vlastní spotřeba energií, + provize RK

Podlaží

5

Plocha bytu

111 m2

Podlaží

5

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Křenová, Brno

Garáž

Parkovací stání

Terasa

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt