Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem bytu 4+kk 101 m2, zahrada a terasa 126 m2, 2 parkovací stání – Jundrov

4+kk

101 m2

Brno-město

Pronájem

59 900 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nyní dokončenou novostavbu bytu 4+kk v městské části Brno – Jundrov.

Vilabyt se nachází ve druhém nadzemním podlaží s velkorysou užitnou plochou 101 m2, soukromou zahradou o velikosti cca 100 m2, zelenou střechou 19 m2 a terasou 24 m2. K bytové jednotce dále náleží dvě vyhrazená parkovací místa a sklepní kóje o velikosti 1,6 m2. K parkování je možnost instalace elektro nabíječky pro Vaše vozidlo.

Byt pro Vás bude přichystán v následujícím standardu.

Obě koupelny plně vybavené sanitou, obklady a stěrkou, sprchovým koutem a vanou značky VILLEROY & BOCH, GROHE; dále podlahy – litá polyuretanová podlaha + dřevěná podlaha; dveře – vstupní dveře bezpečnostní hliníková, interiérové dveře velkoformátové se skrytou zárubní dýhované; okna a francouzské dveře hliníkové šedé s izolačním trojsklem a roletami. Byt bude vytápěn pomocí tepelného čerpadla, komfort tepla Vám dále bude doplňovat podlahové teplovodní vytápění.

Součástí vybavení bytu je kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči Miele, nainstalované vestavěné skříně, komody a v neposlední řadě moderní osvětlení celého bytu. Dalším nadstandardem této jednotky budou venkovní rolety.

Jestli přemýšlíte, jak skloubit požadavek bydlení v bezprostřední blízkosti centra Brna a přitom si užívat poklidu lesů a řeky Svratky, nemáte co řešit. Jundrov je pro Vás jako stvořený.

Zdali Vás tato exkluzivní nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám individuálně představím tento krásný vilabyt.

Specifikace nemovitosti

Cena

59 900 Kč za měsíc

Podlaží

2

Plocha bytu

101 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Březová, Brno

Zahrada

Parkovací stání

Terasa

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt