Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem kanceláře, 100 m2 – Brno – Trnitá

Kanceláře

100 m2

Brno-město

Pronájem

15 225 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Hledáte kancelář na výjimečném místě, na místě s architektonickou hodnotou? Zároveň chcete bezproblémové parkování, příjezd MHD přímo před budovu a dobrou dostupnost do centra Brna? Pak právě pro Vás máme kancelář nacházející se nedaleko galerie Vaňkovka v budově historicky známé jako MASNÁ BURZA.

Projektem Masné burzy v Brně vyvrcholilo „holandské“ období architekta Bohuslava Fuchse – čelního představitele českého funkcionalismu – tzv. brněnské architektonické školy. Stavba je z roku 1926 a dnes je památkově chráněna.

Jedná se o atypickou a prostornou kancelář o celkové výměře 100 m2 ve druhém nadzemním podlaží budovy. Při vstupu do prostoru zaujmou vysoké stropy a velká okna po obou stranách místnosti. Prostor je vybaven vzduchotechnikou. Po obou stranách jsou k dispozici menší uzavíratelné místnosti o výměře přibližně 8 m2 každá. V jedné z nich je zřízena kuchyňka. Případné dispoziční úpravy jsou možné po domluvě s majitelem.

Internetové připojení je zde využíváno od společnosti Netbox. Budova je napojena na pult centrální ochrany. Kancelář se nabízí jako nezařízená. Některé vybavení je však možné po domluvě odkoupit od stávajícího nájemníka. Přístup do budovy je pro nájemníky možný 24/7 a je také možné zapsat si zde sídlo firmy.

Parkování v okolí budovy je pro nájemníky zdarma a je bezproblémové. Přímo před budovou se nachází zastávka MHD a v blízkém okolí také množství restaurací a kaváren.

Nájem činí 15.225 Kč bez DPH za měsíc + 12.819 Kč zálohy za služby a energie (zahrnují teplo, vodu, teplou vodu, elektrickou energií, úklid, ostrahu).
Vratná kauce není požadována.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.

Prostory jsou k dispozici od 01. 07. 2023.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

15 225 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ 12.819 Kč zálohy za služby a energie, + provize RK

Podlaží

2

Užitná plocha

100 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Masná, Brno

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz