Výpis nemovitostí

Pronájem kancelářských prostor 283,4 m2 – Brno – Černá Pole

Kanceláře

283 m2

Brno-město

Pronájem

87 117 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Hledáte vhodné prostory pro podnikání? Oceníte lukrativní adresu, možnost parkování ve dvoře a umístění Vaší kanceláře v reprezentativní budově? Provoz recepce, ze které Vám klienta pošlou výtahem přímo do pronajatých prostor? Pak čtěte dále.

Máme pro Vás k pronájmu jedinečné kancelářské prostory v centru Brna na ul. Milady Horákové 1957/13.

Konkrétní soubor kanceláří (jedná se o soubor místností o velikosti 283,4 m2) se nachází v šestém patře, polovina kanceláří je orientovaná do ulice, druhá polovina kanceláří je orientovaná do klidného vnitrobloku. Na zemi jsou položené koberce. Topení/chlazení místnosti je zajištěno přes fancoily. Součástí je kuchyňka s lednicí a myčkou. Další kompletně zařízenou kuchyňku naleznete v suterénu budovy. Zde se nachází i konferenční/školící místnost s kapacitou až pro 50 osob vybavená lavicemi, židlemi, projektorem a tabulí. Tuto konferenční/školící místnosti si můžete za poplatek pronajmout. Toalety se pak nachází na každém patře.

Budova samotná má 7 pater a k dispozici jsou 2 výtahy. Hlavní recepce se s úsměvem postará o všechny Vaše příchozí klienty a návštěvy. K nepřetržitému vstupu do budovy Vám poslouží číp. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost včetně restauračních zařízení, kaváren a obchodů. Přímo v budově najdete prodejnu zdravotních potřeb, obchod s potravinami, notářství, advokátní kancelář, kadeřnictví aj.

Nájemné: 87.117 Kč/měsíc bez DPH
Záloha na služby: 60.364Kč/měsíc bez DPH
Celkem: 147.481Kč/měsíc bez DPH
Neplatíte provizi RK.

Dále je zde možnost pronájmu jednoho nebo více parkovacích míst ve vnitrobloku. Cena pronájmu parkovacího místa se odvíjí od velikosti pronajímaných prostor a od počtu požadovaných parkovacích míst.

Zaujaly Vás tyto prostory? Ráda vám zodpovím veškeré dotazy. Neváhejte mě kontaktovat.

Specifikace nemovitosti

Cena

87 117 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ 60.364Kč/měsíc záloha na služby

Užitná plocha

283 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Milady Horákové, Brno

Stav

Aktuální

Kontakt