Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem kanceláře 31 m2 – Brno – ul. Masná

Kanceláře

31 m2

Brno-město

Pronájem

4 720 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Hledáte kancelář na výjimečném místě, na místě s architektonickou hodnotou? Zároveň chcete bezproblémové parkování, příjezd MHD přímo před budovu a dobrou dostupnost do centra Brna? Pak právě pro Vás máme kancelář nacházející se nedaleko galerie Vaňkovka v budově historicky známé jako MASNÁ BURZA.

Projektem Masné burzy v Brně vyvrcholilo „holandské” období architekta Bohuslava Fuchse – čelní představitel českého funkcionalismu – tzv. brněnské architektonické školy. Stavba je z roku 1926 a dnes je památkově chráněna.

Jedná se o pěknou slunnou kancelář ve tvaru písmena “L” o celkové výměře 31 m2 ve druhém nadzemním podlaží budovy. Při vstupu do prostoru zaujmou vysoké stropy a velké okno téměř přes celou zeď místnosti. Kancelář je momentálně vybavena moderní kuchyňskou linkou, kterou je možné od stávajícího nájemníka za symbolickou cenu odkoupit. Případné dispoziční úpravy jsou možné po domluvě s majitelem.

Internetové připojení je zde využíváno od společnosti Netbox. Budova je napojena na pult centrální ochrany. Kancelář se nabízí jako nezařízená. Některé vybavení je však možné po domluvě odkoupit od stávajícího nájemníka. Přístup do budovy je pro nájemníky možný 24/7 a je také možné zapsat si zde sídlo firmy.

Parkování v okolí budovy je pro nájemníky zdarma a je bezproblémové. Přímo před budovou se nachází zastávka MHD a v blízkém okolí také množství restaurací a kaváren.

Nájem činí 4.720 Kč bez DPH za měsíc + zálohy za služby a energie (cca 3.200 Kč, zahrnují teplo, vodu, elektrickou energií, úklid, ostrahu). Nájem je splatný k 15. dni daného měsíce a neplatí se zde žádná kauce.

Kancelář je k dispozici ihned.

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 720 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ zálohy za služby a energie, + provize RK

Podlaží

2

Užitná plocha

31 m2

Podlaží

2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Masná, Brno

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt