Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem kanceláře, 71 m2 – Brno – Trnitá

Obchodní prostory

71 m2

Brno-město

Pronájem

25 000 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu lukrativní kancelářské nebo obchodní prostory o výměře 70,9 m2 situované ve 3. patře moderní nízkoenergetické polyfunkční budovy na ulici Křenová.

Prostory jsou vhodné jako kanceláře, obchodní prostory nebo jako zázemí pro salon, studio nebo barber shop. Parkování pro klienty a návštěvníky kanceláří nebo salonu je možné zdarma ve vnitrobloku.

Aktuálně jsou prostory dispozičně členěny na tři samostatné neprůchozí místnosti, přístupné ze vstupního prostoru nebo recepce. Do všech místností kromě jedné je dovedena voda. Dispoziční řešení je k náhledu v půdorysu v obrázcích. Případné dispoziční úpravy jsou možné po domluvě s majitelem.

Celá budova je laděna do industriálního stylu. V nabízených prostorách nechybí odhalené betonové panely, sádrokartonové podhledy nebo také výrazné designové okenní rámy s hliníkovou konstrukcí a izolačním trojsklem.

Prostory disponují také vlastním sociálním zázemím, sprchou a prostorem pro kuchyňku. Nabízí se jako nezařízené a nábytek z fotek není součástí pronájmu. V současné době bylo v prostorách umístěno kosmetické a kadeřnické studio.

Nájem činí 25.000 Kč měsíčně (bez DPH).
Ostatní provozní náklady díky nízkoenergetické budově jsou minimální a platí se dle reálné spotřeby nájemníka měsíc zpětně – elektřina (led osvětlení), voda, ohřev vody a vytápění (tepelné čerpadlo).
Vratná kauce je v hodnotě dvou měsíčních nájmů.
Provize RK je jeden nájem + DPH.

Ulice Křenová je velice frekventovaná tepna Brna. Budova je situovaná hned vedle tramvajové zastávky Masná, tj. pouze tři zastávky od Hlavního nádraží. V okolí sídlí spousta firem, prodejen, restaurací i kaváren. Také přímo v budově sídlí množství zajímavých firem a samotná stavba je natolik výrazná, že Vaše nové kancelářské prostory nezůstanou bez povšimnutí.

Prostory jsou k dispozici od 23. 02. 2023.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Specifikace nemovitosti

Cena

25 000 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ vlastní spotřeba energií, + provize RK

Podlaží

3

Užitná plocha

71 m2

Podlaží

3

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Křenová, Brno

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt