Výpis nemovitostí

Pronájem kancelářských prostor 36,2 m2 – Brno – Černá Pole

Kanceláře

36 m2

Brno-město

Pronájem

11 140 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Hledáte vhodné prostory pro podnikání? Oceníte lukrativní adresu, možnost parkování ve dvoře a umístění Vaší kanceláře v reprezentativní budově? Provoz recepce, ze které Vám klienta pošlou výtahem přímo do pronajatých prostor? Pak čtěte dále.

Máme pro Vás k pronájmu jedinečné kancelářské prostory v centru Brna na ul. Milady Horákové 1957/13.

Konkrétní kancelář (jedná se o soubor dvou místností o velikosti 16,317 m2 a 16,317 m2) se nachází ve druhém patře a je orientovaná do klidného vnitrobloku. Na oknech jsou instalovány vnitřní žaluzie. Na zemi je položený koberec. Topení/chlazení místnosti je zajištěno přes fancoily. K dispozici je kuchyňka umístěná přímo na patře. Další kompletně zařízenou kuchyňku naleznete v suterénu budovy. Zde se nachází i konferenční/školící místnost s kapacitou až pro 50 osob vybavená lavicemi, židlemi, projektorem a tabulí. Tuto konferenční/školící místnosti si můžete za poplatek pronajmout. Toalety se pak nachází v každém patře.

Budova samotná má 7 pater a k dispozici jsou 2 výtahy. Hlavní recepce se s úsměvem postará o všechny Vaše příchozí klienty a návštěvy. K nepřetržitému vstupu do budovy Vám poslouží číp. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost včetně restauračních zařízení, kaváren a obchodů. Přímo v budově najdete prodejnu zdravotních potřeb, obchod s potravinami, notářství, advokátní kancelář, kadeřnictví aj.

Nájemné: 11.140Kč/měsíc bez DPH
Záloha na služby 7.719Kč/měsíc bez DPH
Celkem: 18.859Kč/měsíc bez DPH
Neplatíte provizi RK.

Dále je zde možnost pronájmu jednoho nebo více parkovacích míst ve vnitrobloku. Cena pronájmu parkovacího místa se odvíjí od velikosti pronajímaných prostor a od počtu požadovaných parkovacích míst.

Zaujaly vás tyto prostory? Ráda Vám zodpovím veškeré dotazy. Neváhejte mě kontaktovat.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

11 140 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ 7.719Kč/měsíc záloha na služby

Užitná plocha

36 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Milady Horákové, Brno

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt