Výpis nemovitostí

Pronájem obchodního prostoru, 72 m2 – Horní Heršpice, Brno

Kanceláře

72 m2

Brno-město

Pronájem

208 Kč za m2/měsíc

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o výměře 72 m2 v Horních Heršpicích v areálu Alfatec.

V případě potřeby je možné prostory spojit s dalšími 92 m2 a vznikne tak jeden velký prostor o velikosti 164 m2. Vhodné pro kanceláře / či lehkou výrobu.

Prostory se nacházejí ve 3.patře budovy.

Veškerá příprava jako napojení vody elektřiny budou pro Vás dle požadavku připravené. Součástí pronájmu je také nově vybudovaný vysokopodlažní výtah do 2 t. K pronájmu budou dále k užívání nově vybudované sociálky přímo na patře.

K ceně nájemného je dále potřeba připočíst i balíček za služby areálu: ostraha areálu, svoz komunálního odpadu, úklid společných prostor, údržba komunikací v areálu, údržba zeleně, venkovní osvětlení, osvětlení a vytápění společných prostor, oplocení a strážný domek, daň z nemovitosti, pojištění pronajímatele a administrativní poplatky.
Cena za služby (balíček) je 270Kč/m2/rok. K pronájmu je možné dále využívat za poplatek parkování vozidel přímo v areálu: osobní vůz – 1.200,- Kč / měs., dodávka – 1.500,- Kč / měs. Dále je možné využívat službu připojení internetu – 585,- Kč / měs.

Pro lepší orientaci nabízeného prostoru je Vám k dispozici přiložený půdorys.

Pronájem pro Vás bude připravený k 1.4.2024

Komerční prostory se nachází v areálu firmy Alfatec, kde najdete nespočet dalších výrobních hal, kanceláří, provozoven, které jsou součástí areálu. Z areálu je výborné napojení na dálnici a městský okruh.

Kauce – dva měsíční nájmy.
Spotřeba vody, elektřiny se řeší zálohově.

Budu se na Vás těšit na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

208 Kč za m2/měsíc

Užitná plocha

72 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Sokolova, Brno

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt