Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem rodinného domu 140 m2 se zahradou a terasou 165 m2 – Židenice, Brno

4 pokoje

140 m2

Brno-město

Pronájem

30 000 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu rodinný dům v části Brna – Židenice na adrese Podlomní. Dům nabízí komfortní bydlení pro rodinu a má dispozici 4+kk o velikosti 140 m2 s terasou a zahradou o velikosti 165 m2.

Kromě čtyř pokojů a dvou koupelen nabízí tento dům také mnoho úložného prostoru. V každém z pokojů jsou vestavěné skříně, což umožňuje snadné a efektivní uložení oblečení, bot a dalších věcí. Dále je dům vybaven i nábytkem na míru, který byl speciálně navržen pro tento prostor, což zajišťuje maximální využití prostoru a efektivitu uložení.

Terasa nabízí ideální prostor pro venkovní posezení a grilování. Můžete si zde vychutnat skvělé jídlo a pití s rodinou a přáteli. Zahrada je vybavena závlahovým systémem, takže Vám zbyde více času na odpočinek, který můžete využít na okraji zahrady, kde je připraveno místo pro umístění vířivky.

Židenice jsou jednou z největších městských částí Brna a nacházejí se na východě města, asi 5 km od centra Brna. Tato oblast nabízí širokou škálu občanské vybavenosti, jako jsou nákupní centra, restaurace, kavárny, školy a zdravotnická zařízení. Veškeré potřebné služby jsou tak snadno dostupné. Dopravní spojení do centra města je také velmi dobré. Kromě osobního automobilu je možné využít městskou hromadnou dopravu, autobusy č. 58, 55, 75 a 78 jezdí přímo do centra města a přilehlých čtvrtí. V blízkosti domu se také nachází zastávka tramvaje, což zajišťuje pohodlnou a rychlou dopravu do jiných částí města.

Volné ihned.
Nájemné ve výši 30.000,- Kč / měsíčně + zálohy ve výši 5.200,- Kč / měsíčně
Majitelé požaduji vratnou kauci ve výši dvou měsíčních plateb.

Pokud hledáte rodinný dům, který splní vaše představy o pohodlném bydlení, neváhejte mě kontaktovat a rád vám poskytnu více detailů.

Specifikace nemovitosti

Cena

30 000 Kč za měsíc

Užitná plocha

140 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Podlomní, Brno

Počet pokojů

4 pokoje

Parkovací stání

Terasa

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt