Najdete nás na

facebooku

100 nových bytů v Holubicích + 10 RD

3+kk

Brno, Holubice

“Pro stavební firmu, developera, je prodej nemovitostí součástí pracovní činnosti. Čelit strachu z nedostatku zájmu ze strany kupujících či společnosti, která zajistí samotný prodej, je takříkajíc na denním pořádku. Profesionální přístup, zajištění kvalitního prodeje, jednání s klienty na úrovni a poskytnutí určitého servisu, byl směr, kterým jsme se chtěli ubírat. Přitom stačilo tak málo a jedno náhodné setkání s panem Kučerou nás přesvědčilo, že naše očekávání bude splněno a nemovitosti jsou v těch správných rukou.”

P. Šmerda

 

Od roku 2008 jsme na zelené louce začali nabízet první etapu výstavby těchto bytů. Dalo to spoustu práce projekt odprezentovat a začít byty prodávat, když ještě nic nestálo. Nyní je naše práce při prodeji šesté etapy a stého bytu podstatně snazší, když se můžeme opřít o již hotové a prodané byty včetně jejich spokojených obyvatel. Pegas Real

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304