Najdete nás na

facebooku

Rodinný dům Syrovice

Rodinný dům

Syrovice

„S ing. Kučerou jsme se setkali při koupi nového rodinného domu a následně při prodeji bytu, kde se již tehdy představil jako profesionál. Bylo velmi příjemné, že jsme se nemuseli v podstatě o nic starat. Ing. Kučera zajistil veškerý právní servis, zajistil veškeré potřebné dokumenty přepisu nemovitosti. Jeho přístup byl a je velmi profesionální a vstřícný. V současnosti prodáváme opět další nemovitost a opět jsme se rozhodli pro spolupráci s Ing. Kučerou. V tomto případě je prodej těžší, protože nechceme přistoupit na rady zkušeného realitního makléře.”

L. Buchtelová

Požadavky a pohodlí našich klientů jsou na prvním místě. Časové vytížení prodávajících není překážkou. Všechno jsme zařídili tak, abychom potřebovali pouze jejich 3 podpisy. Servis byl ze strany klienta oceněn a my jsme našli pro tento dům kupce do měsíce od začátku jeho nabídky. Bez zbytečného zdržování! Pegas Real

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304