Najdete nás na

facebooku

Služby

Posouzení reálné tržní ceny metodou analýzy tržní hodnoty

Výsledná suma, kterou oceníte vaši nemovitost, to rozhodně není jen tak náhodně vymyšlená částka. Je to právě cena nemovitosti, která v konečném důsledku určuje to, zda si kupující Vaši nemovitost opravdu zakoupí. Proto je velmi důležité, aby se procesu její určení věnovala dostatečná pozornost.

U nás cenu nemovitosti určujeme podle skutečně realizovaných kupních cen nemovitostí stejného typu v dané lokalitě. Nelze ji jednoduše stanovit podle nabídkových cen, protože nevíme, jestli za ně bude skutečně prodáno. Tržní analýza ceny je naším pomocníkem v procesu určení maximální možné ceny nemovitosti, za kterou ji jde prodat v požadovaném čase.

Se stanovením správné tržní ceny máme přitom dlouholeté zkušenosti, přičemž je naším vodítkem databáze realizovaných prodejů naší realitní kanceláře.

Při nastavení správné ceny nemovitosti dbáme na všechny důležité faktory:

1. Lokalita, ve které se Vaše nemovitost nachází

2. Důležitá fakta o Vaší nemovitosti:

  • technický stav nemovitosti
  • velikost
  • vlastnictví
  • zatížení nemovitosti právními vadami
  • dopravní dostupnost
  • občanská vybavenost v okolí
  • stáří
  • konkurenční nabídky

3. Vaše aktuální situace a potřeby

Zpracování nabídky nemovitosti, Vytvoření a zpracování fotodokumentace

Aby bylo možné nemovitost prodat co nejvýhodněji, je potřeba ji odprezentovat v co nejlepším světle – hezky nabídku zabalit, jako v obchodě. Nemovitost si Vaši pozornost rozhodně zaslouží. Ta se Vám jednoznačně vrátí v podobě pozitivních ohlasů ze strany kupujících.

Zajištění profesionálního naaranžování od zkušeného designéra spolu s půjčením vizuálně atraktivního nábytku, profesionální focení či vytvoření videoprohlídky nemovitosti jsou naší cestou jako zaujmout kupujícího.

Profesionální focení nemovitosti zařízené pod dohledem designéra zaručí odlišení se od amatérských konkurenčních nabídek. Videoprohlídka navíc statisticky zvýší sledovanost vaší nabídky.

Láska na první pohled? Rozhodně!

Inzerce v tisku a realitních portálech

Aktivní vyhledávání potenciálních kupců v naší databázi poptávajících

V síti zájemců, kterou vytvoří šířící se inzerce s vaší nabídkou, je každý zájemce potenciálním kupcem. Proto je důležité nepřijít ani o jednoho z nich. Čím větší poptávku po Vaší nabídce vytvoříme, tým výhodnější bude její prodej.

Prezentace v tisku a na všech nejznámějších webových portálech, kam chodí skuteční zájemci, je u nás samozřejmost. Kromě toho se každý den potkáváme s radou zájemců o nemovitosti a evidujeme jejich požadavky, můžeme jim cíleně nabídnout Vaši nemovitost. Pak má prezentace největší dopad. Do procesu tak jednoduše zapojíme i náš systém hromadného zadávání nabídek, který je rozešle na všechny světové strany a ke všem zájemcům.

A síť postupně roste!

Vypracování právních dokumentů
Úschova finančních prostředků
Převod nemovitosti

Téměř každý obchodní případ s nemovitostí je specifický. Použít proto vzor smlouvy z internetu se může pekelně prodražit. Bavíme se o uhrazení ceny v řádech miliónů korun a k tomu je potřeba přistupovat velice svědomitě a zodpovědně.

S námi můžete na obavy z papírování zapomenout. Renomovaná právní kancelář zpracuje veškerou potřebnou právní dokumentaci. Zajistíme Vám i převod nemovitosti na katastru nemovitostí či družstvu.

Běhání po různých institucích prostě pusťte z hlavy! Zajistíme Vám také úschovu finančních prostředků pomocí advokátní úschovy.

Vypracování daňového přiznání daně z nabytí nemovitosti

Prodejem to ale nekončí. Je potřeba správně vyplnit daňové přiznání včetně všech příloh a správně zvolit způsob určení srovnávací ceny pro finanční úřad, abyste nezaplatili zbytečně více.

Trápení se s formuláři Vás ale u nás nečeká.

Vypracování daňového přiznání daně z nabytí nemovitosti uděláme za Vás.

Přepisy médií, Předání nemovitostí

Ještě předtím, jako se začnete radovat z úspěšného prodeje, je potřeba zařídit předání nemovitosti na základě řádného předávacího protokolu a přepsat dodávky všech energií u dodavatelů těchto služeb.

Samozřejmě, jako jinak, se o všechno postaráme za Vás!

A je to!

PRODÁNO!

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304