Najdete nás na

facebooku

Ing. Adriana Dadáková

+420 737 133 903 dadakova@pegasreal.cz

Reality jsou pro mě každodenní výzva, protože práce s lidmi je jedna z nejrůznorodějších, ačkoliv patří k těm nejnáročnějším. Práce makléřky je o vcítění se do potřeb klientů a ty na 110 % splnit. Spokojený klient je hlavní důvod, proč mě práce makléřky naplňuje.

Real estate business is an everyday challenge for me, even though working with people is the most diverse thing there can be even though one of the most exacting. The job of a real estate agent is about empathizing with the clients and fulfilling all theirs needs. A satisfied client is the main reason why the job of a real estate agent makes me happy.

avatar | pegas real brno

Kotisová Jitka

Náhoda tomu chtěla, že když jsem hledala pronájem bytu v Brně, potkala jsem se s paní Adrianou Karnišovou. A musím říci, že už od prvního telefonického kontaktu, až po konečné předání bytu, byly veškeré její služby na mimořádně vysoké profesionální úrovni. Ale nejen to, je to navíc i velmi milá a empatická mladá dáma, která člověka bezpečně provede všemi nástrahami realitního světa. Kotisová Jitka

avatar | pegas real brno

Adéla Padková

Veliká spokojenost, hlavně se slečnou/paní Karnišovou. Milá, příjemná, ochotná. Zasloužená provize za dobře odvedenou práci. Děkujeme. Adéla Padková

 
avatar | pegas real brno

Pavla Slamečková

Chtěla bych touto cestou poděkovat a ocenit práci paní Adriany Karnišové. Velice mile mě překvapila její ochota, rychlé a vstřícné jednání při hledání pronájmu bytu v Brně. Paní Adriana jednala velmi profesionálně, rychle reagovala na naše požadavky, a navíc nám dokázala nabídnout i alternativní řešení. Pavla Slamečková

avatar | pegas real brno

David Fatrdla

Velice ochotná makléřka. Vše zařídí, poradí, velmi dobrá komunikace. Jedna z mála realitních makléřů co si opravdu zaslouží za svoji práci provizi. David Fatrdla

avatar | pegas real brno

Ali IRFAN Usaamah

Adriana was perfectly professional and a brilliant liaison between me and my landlord. Courteous, and I especially appreciated her speaking English as my Czech isn’t good enough to deal with the finer points of real estate 10/10. Ali IRFAN Usaamah

avatar | pegas real brno

Lucia Klimková

Na spolupráci s Adrianou oceňujem jej profesionalitu a proklientsky prístup. Klienta si vyslechne, poradí, pracuje rýchlo a zároveň pečlive. Na veci dopredu upozorni, aby vsetko prebehlo hladko a bez problému. Adriana sa v problematike vyzná a určite s ňou počítame v ďalšej spolupráci. Lucia Klimková

avatar | pegas real brno

Roman Köböl

Perfektní servis od slečny Karnišové, děkuji a doporučuji. Roman Köböl

avatar | pegas real brno

Miroslava Šebelová

Velká spokojenost se slečnou Adrianou Karnišovou, která byla velice profesionální, spolehlivá a ochotná, za což děkuji. Pokud bych měla někomu doporučit, tak určitě doporučím. Děkuji. Miroslava Šebelová

avatar | pegas real brno

Markéta Vlachová

Paní makléřku Adrianu Karnišovou bych všem doporučila. Je velmi milá, profesionální a je zárukou spokojenosti pro všechny. Ráda využiji opět služeb profesionála na trhu s realitami. Markéta Vlachová

avatar | pegas real brno

Nikol Stávková

Moje první zkušenost se službami Pegas Real & Development a s p. Adrianou Karnišovou byla více než pozitivní. Během jednoho jediného dne jsem s její pomocí našla nové bydlení. Je to milá, pracovitá, ochotná a spolehlivá mladá dáma, která dovede svým přirozeným profesionálním instinktem k jeho vysněnému bydlení. Mohu jen doporučit všemi 10 a přeji ještě hodně dalších spokojených klientů. Nikol Stávková

avatar | pegas real brno

Nela Kratinová

Mohu jedině doporučit spolupráci konkrétně s paní Adrianou Karnišovou. Velmi vstřícná, rychlá komunikace. Vysvětlení celé situace a pomocná ruka kdykoliv bylo potřeba. V případě potřeby se obrátím vždy už jedině na Pegas 🙂

avatar | pegas real brno

Martin Hudec

Na základe mojej nedávnej skúsenosti s pani Ing. Karnišovou, s ktorou som spolupracoval pri odhade hodnoty nehnuteľnosti, by som chcel vyzdvihnúť jej profesionálny prístup, promptnosť, ochotu a skvelé vedomosti v obore. Veľmi by som si želal, keby na všetkých pracovných pozíciách sedeli tak skvelí ľudia, ako je pani Karnišová. S čistým svedomím odporúčam a môžem zaručiť spokojnosť. Ďakujem Vám!

avatar | pegas real brno

Anas Dakhel

Very much impressed with the outstanding service and professionalism of Mrs. Adriana Karnisova. I hired her to help me renting my flat in Brno to reliable and decent people . Indeed, she managed all related flat rent issues – fotos, printing, legal, contractual , interviews and tours by herself. I was sitting on my couch and having my coffee ( zero worries ) 🙂 certainly, everything was well organized and went very smooth and everyone was happy 😃. I highly recommend her! She is really professional and super friendly!

avatar | pegas real brno

Ing. Iva Poláková

Dobrý den, byla jsem opravdu velmi spokojena s Vašimi perfektními službami a především s přístupem slečny makléřky. Oceňuji také velmi kvalitní inzerci, následný prvotní kontakt se zájemci a také nabídku zajištění prodloužení smlouvy – tu jsem u jiných realitních společností dříve nedostala. Určitě se budu ráda na Vaši společnost obracet i nadále a také Vás vřele doporučovat. Ještě jednou děkuji za velmi profesionální práci a přeji pěkný den.

avatar | pegas real brno

Barbora Hejlová

Při nájmu bytu jsem spolupracovala s paní Karnišovou a nemám jedinou věc, kterou bych jí mohla vytknout. Po celou dobu byla vstřícná, milá, nápomocná, odpovídala pohotově, byla proaktivní a vždy připravená se vším pomoct. Nevznikal prostor pro jakékoli nedorozumění nebo pochybnosti. Ještě jednou jí tímto děkuji.

avatar | pegas real brno

Miroslav Klatovec - jednatel firmy BMK servis s.r.o.

Paní Karnišová, mockrát děkujeme za Vaši práci, ochotu a péči, kterou jste věnovala našemu problému s hledáním nových prostor a následnou realizaci. Velmi si toho vážím a moc Vám děkuji!

avatar | pegas real brno

Petr Wind

Naprostá spokojenost, jednání proběhlo s paní Karnišovou, všechno bez problémů.

avatar | pegas real brno

Miroslav Klatovec

Naprostá spokojenost s paní Karnišovou. Zařídila všechno podstatné a důležité. Prima práce!

avatar | pegas real brno

Vikram Padigala

Adriana Karnišová is very professional, and she will work with you to make your desires a reality. Adriana is also very well versed at dealing with clients. Her responsiveness was incredible. If they didn’t pick up, they always call back no longer than 5/10 minutes later. Seriously. I was able to rent my flat in no time and very much happy and satisfied with her work and cooperation. I recommend going with her for anything related to real estate.

avatar | pegas real brno

Marta Delsaux

Ráda bych zde poděkovala za super perfektní práci paní Adriany Karnišové. Žiji již přes 20 let ve Francii a řešit na dálku mé záležitosti v Česku nebylo vůbec snadné … do chvíle, kdy jsem potkala paní Karnišovou. Jednak si na mne našla volno, i když bylo vše v jediném dni, kdy jsem byla v Brně…! A od té chvile řešíme vše na dálku, včetně podpisu smluv a dodatků a vše funguje na 100 %. Nemohla bych najít lépe, ještě jednou moc děkuji!

PS. Dávám 10 hvězdiček 🙂

avatar | pegas real brno

Klára Odermatt

S přístupem i prací realitní kanceláře, konkrétně se slečnou Adrianou Karnišovou jsem naprosto spokojena. Doporučuji ji pro klienty, kteří ocení profesionalitu a zároveň individuální přístup, perfektní komunikaci a spolehlivost. 

avatar | pegas real brno

Lukáš Kaňa

Slečna Karnišová nám s kolegou kompletně zprostředkovala pronájem kancelářských prostorů, které jsou naprosto perfektní. Perfektní přístup na úrovni, úžasná komunikace, rychlost, ochota a velice osobitý a milý přístup.

Slečno Karnišová, děkuji Vám za Vaší práci a přístup 🙂 

avatar | pegas real brno

Lucie S.

Slečna Karnišová nám zprostředkovala nájem bytu ve Slavkově u Brna, skvělý přístup, rychlá komunikace i vyřízení speciálních požadavků nebyl vůbec žádný problém. Doporučuji spolupráci, vše proběhlo na jedničku.

avatar | pegas real brno

Mgr. Iva Hesová

Skvělá spolupráce s realitní makléřkou Ing. Adrianou Karnišovou. Odbornost, rychlost, pozitivní přístup. Mohu jen doporučit.

avatar | pegas real brno

Adriana Silhanova

Paní Adrianu Karnišovou si nemohu vynachválit, vše co bylo potřeba vždy bez problému zařídila, komunikace s ní byla perfektní, jsem velice ráda, že jsme se spolubydlícími narazili na tak spolehlivou a profesionální makléřku.

avatar | pegas real brno

Kamila Štastná

Ohledně pronájmu bytu jsem od kamarádky obdržela kontakt na paní Adrianu Karnišovou. Toto doporučení se mi velmi vyplatilo, jelikož paní Adriana je specialistkou ve svém oboru, vyniká svojí výbornou komunikací, skvělým přístupem, odborností a pečlivostí. Takových lidí si velice vážím a mohu jen doporučit!

avatar | pegas real brno

Anastasiia Kostieliei

Strach z pronájmu prvního bytu byl překonán, a to vše díky práci paní Ing. Karnišové. Výborná komunikace, doslova blesková rychlost, srozumitelné vysvětlení všech nejmenších detailů, stejně jako jasné pochopení potřeb – to vše dokonale vystihuje práci paní Ing. Karnišové. Tohoto makléře Vám mohu jednoznačně doporučit.

avatar | pegas real brno

Nováková

Paní makléřka Karnišová je neuvěřitelně schopná. Rychlá, spolehlivá, aktivní. Můžu jen doporučit.

avatar | pegas real brno

Irini Koronaki

SKVĚLÁ spolupráce. Každý problém vyřešen s lehkostí tak, aby mě s prodejem mého bytu zatěžovala co nejméně. Mohla jsem se na Adrianu naprosto ve všem spolehnout, což považuji za to nejdůležitější u realitního makléře. Ještě jednou děkuji a doporučuji všemi dvaceti.

avatar | pegas real brno

Bc. Klára Vydrová

 Byli jsme velice spokojeni s prací p. Karnišové, která je opravdu profesionálka ve svém oboru a se vším pomůže a poradí. Od prohlídky bytu až po jeho předání měla velice profesionální a přátelské jednání a dalo se s ní na všem domluvit. Je to opravdu jednička – doporučuji. 

avatar | pegas real brno

Martin Židek

Velice doporučuji spolupráci s paní Karnišovou. Perfektní a rychlá komunikace, profesionální a přátelský přístup. Máme s ní výbornou zkušenost jak s nákupem nemovitosti, tak následným pronájmem.

avatar | pegas real brno

Míša Čechmánková

Spolupráci s paní Karnišovou můžeme jen doporučit, je se vším velice vstřícná, cokoliv vysvětlí klidně i desetkrát. Koupě bytu s ní proběhla bez problému a jsme jen spokojeni.

avatar | pegas real brno

Ivana Lorencova

Prodej naší nemovitosti měla na starosti Ing. Adriana Karnišová. Vše měla do detailu připravené, vždy nás včas informovala a dobře nám poradila. Zároveň mi pomohla s hledáním nového bydlení. Vyjednala mi dobré podmínky, slevy a pomohla s celou administrativou nákupu. Od realitní kanceláře, od které jsem byt koupila, jsem takový vstřícný a profesionální přístup nezaznamenala.

avatar | pegas real brno

Pavla Je

Děkujeme Ing. Karnišové za její profi a zároveň velmi příjemný přístup k nám, klientům, nejen při zprostředkování pronájmu domu.
Její laskavý a ohleduplný “tah na branku” se nám moc líbil a přejeme jí jen to nejlepší a to i v osobním životě!

avatar | pegas real brno

Hana Rudkajová

Jednoznačně profesionální práce sl. Karnišové, s úsměvem na tváři zvládá i složité a nečekané záludnosti realitního světa. Děkuji a hodně úspěchů v další práci.

avatar | pegas real brno

Renata Dudková

Děkujeme za ukázkovou spolupráci, osobní přístup a vysokou profesionalitu při zajištění pronájmu bytu. Vážím si ochoty a vstřícnosti paní Karnišové, mimořádně příjemné komunikace a jistoty, že jste opravdu v dobrých rukou  🙂.

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304