Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 3089 m2 – Vsetín

Bydlení

3089 m2

Vsetín

Prodej

4 942 400 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek k bydlení v krásné přírodě s veškerou občanskou vybaveností? V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi stavební pozemek v městě Vsetín.

Pozemek je o výměře 3089 m2 a poskytuje malebný výhled na celé město a okolní krajinu. Vzhledem k celkové rozloze pozemku je možno zde postavit samostatně stojící rodinný dům, dvojdomek nebo dva samostatné rodinné domy. V okolí pozemku není zástavba rodinných domů a tím je zajištěno soukromí a klidné prostředí. Pozemek je v mírně svažitém terénu a jeho uliční šíře je 53 metrů. Na pozemku je zřízena elektrická přípojka, vodoinstalaci a odpady je možné řešit vybudováním studny a jímky.

Vsetín je město rozkládající se na obou březích řeky Bečvy, město s bohatou historií, památkami a krásnou okolní přírodou. Město, které vám splní všechny tužby Vašeho komfortního bydlení (obchody, restaurace, školy aj.) a které vám umožní strávit volný čas tak, jak si budete přát. Můžete si vychutnat bohatou kulturní nabídku nebo aktivně vyzkoušet cyklostezky či lyžařské trasy v okolí. Město Vsetín leží 27 km severovýchodně od Zlína a 60 km jihovýchodně od Olomouce.

Videoprohlídka na https://www.youtube.com/watch?v=Yv5nN0aZrdg&feature=youtu.be
Více info v RK.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

4 942 400 Kč

Poznámka k ceně

+ provize RK

Plocha pozemku

3089 m2

Kraj

Zlínský kraj

Okres

Vsetín

Lokalita

Vsetín

Stav

Aktuální

Kontakt