Výpis nemovitostí

Prodej, Byt 4+kk, 136,5 m2 – Málaga

4+kk

137 m2

Prodej

870 000 EUR

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji apartmány v Breeze. Jedná se o rezidenční projekt v Marbelle s výhledem na jamku č. 16 golfového hřiště Guadalmina Alta, což je jedna z nejpozoruhodnějších lokalit na pobřeží Costa Del Sol. Nabízí 34 apartmánů a penthousů s 2, 3 a 4 ložnicemi, které se vyznačují prvotřídními povrchovými úpravami, kuchyněmi a spotřebiči. Tyto jednotky také disponují prostornými terasami a osvětlenými interiéry, což umožňuje plně si užít pobyt v jedné z nejexkluzivnějších lokalit.
Obývací pokoj byl navržen tak, aby poskytoval komfort a elegantní atmosféru. Velká okna nabízejí nádherný výhled na golfový areál Guadalmina, přinášejí do interiéru světlo a lehkost. Kuchyně je vybavena špičkovými spotřebiči a můžete si ji nastavit dle osobního vkusu. S rozsáhlým výběrem a prvotřídními dokončovacími prvky si můžete navrhnout svůj vysněný domov.
Projekt zahrnuje bazén, upravené plochy, prostor pro coworking a fitness. Celý areál bude uzavřený a bude disponovat stálým kamerovým dohledem a službami concierge.
Breeze je v docházkové vzdálenosti od nákupního centra Guadalmina a mezinárodní dvojjazyčné školy San Jose. Nachází se 2 minuty od San Pedro de Alcántara a jen několik minut jízdy od Puerto Banús, Marbelly a kosmopolitního luxusního životního stylu, který tyto lokality nabízejí.

Specifikace nemovitosti

Cena

870 000 EUR

Podlaží

3

Plocha bytu

137 m2

Lokalita

Málaga

Terasa

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Kontakt