Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3KK 72,6m2 Brno – Černovice / ul. Štolcova /

3+kk

73 m2

Brno-město

Prodej

7 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Jsem potěšen, že Vám mohu nabídnout k prodeji byt s dispozičním řešením 3KK, nacházející se v Brně, městské části Černovice. Možnost dokoupení zahrádky za domem.

Jednotka je umístěna ve 3NP čtyřpodlažního bytového domu, kde bude realizováno 8 bytů s dispozičním řešením 2KK – 3KK. K jednotlivým bytům bude možno zakoupit sklepní kóji v ceně 80.000Kč..
Uspořádání bytu je velmi prakticky a funkčně řešeno. Ze vstupní chodby se dostanete do veškerých místností. Obytné části s prostorem pro kuchyňskou linku, ložnice, pokoje, koupelny s vanou a na samostatnou toaletu.
Bytová jednotka splňuje veškeré předpoklady pro vlastní bydlení, či k investici.

K jednotce je možno zakoupit zahrádku/prostor k posezení, které budou umístěny za domem. V nabídce je 6 zahrádek rozličných výměr. Jednotlivé zahrádky budou od sebe odděleny kvalitními, moderními květináči, které budou již osázeny rostlinami, které svým růstem a vzhledem budou zajišťovat soukromí a podtrhnou útulnost jednotlivých prostor. Vizualizace viz. fotodokumentace.
Zahrada č. 1 – výměra 23m2 – cena 367.500Kč – prodáno
Zahrada č. 2 – výměra 18m2 – cena 297.500Kč
Zahrada č. 3 – výměra 16m2 – cena 245.000Kč
Zahrada č. 4 – výměra 23m2 – cena 350.000Kč
Zahrada č. 5 – výměra 10m2 – cena 157.500Kč – prodáno
Zahrada č. 6 – výměra 12m2 – cena 175.000Kč – rezervováno

Byt bude disponovat vysokými standardy použitých materiálů, zařizovacích předmětů i kvalitou provedených prací. Nemovitost bude splňovat nejvyšší nároky na kvalitní a moderní bydlení.
Předpokládaný termín kolaudace s následným nastěhováním je plánován na červenec/srpen 2024.
Velmi vstřícně je nastaven postup financování, kdy v první fázi koupě / převodu DP / hradíte pouze provizi RK a po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí částku 250.000Kč.
Případný HÚ bude řešen až následovně, před uzavřením Smlouvy o převodu družstevního podílu, tedy až v roce 2024, kdy je předpoklad příznivějších úrokových sazeb.
S financováním Vám velmi rádi pomůžeme prostřednictvím našich finančních specialistů, kteří mají projekt již zalistován u bankovních společností a jsou schopni vždy zajistit nejvýhodnější financování pro Vás.

Ideální je strategické umístění nemovitosti, která se nachází v žádané brněnské lokalitě, v Černovicích, zajišťující ideální dostupnost jak do centra města, tak k veškerým dopravním uzlům či na Černovické terasy. V okolí naleznete i kompletní občanskou vybavenost.

Jedná se převod družstevních podílů s následným možným převodem do osobního vlastnictví, v případě Vašeho zájmu. Převod do OV je zpoplatněn částkou 7.000Kč.

K nastěhování 7/8 2024.

V bytovém domě jsou k prodeji i další byty s dispozičním řešením 2KK – 3KK.

Proces převodu DP:

– Po podpisu RS úhrada provize RK
– Po podpisu SSBK úhrada 250.000Kč z kupní ceny
– Po kolaudaci a podpisu Smlouvy o převodu DP úhrada zbývajících části kupní ceny
– Po převodu veškerých DP bude následovat převod do OV / vše připravíme a zajistíme za Vás /

Jsem přesvědčen, že Vás nabízená jednotka osloví. Velmi rád Vám sdělím bližší informace při osobním setkání.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

7 990 000 Kč

Podlaží

3

Plocha bytu

73 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Štolcova, Brno

Zahrada

Balkón

Terasa

Stav

Aktuální

Kontakt