Výpis nemovitostí

Prodej bytu 3+kk, 82 m2 – Brno – Líšeň

3+kk

82 m2

Brno-město

Prodej

7 800 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem elegantního bytu 3 + kk, který se pyšní velikostí 82 m2 ( z toho 78 m2 byt a 4 m2 sklep), a to není vše – navíc k bytu je zahrádka o rozloze 31 m2, která perfektně rozšíří váš bytový prostor směrem ven, díky čemuž si můžete užívat klidné chvíle a radovat se z krásného počasí.

Tento byt je navržen s důrazem na kvalitu bydlení pro rodinu s dětmi. Otevřený obývací prostor spojený s kuchyní vytváří příjemné prostředí pro setkávání s rodinou a přáteli. Velká okna zajišťují dostatek přirozeného světla, čímž byt působí ještě vzdušněji a svěžeji.

Koupelna s vanou, samostatná toaleta, prostorná chodba s vestavěnou skříní a botníkem jsou jen zlomkem nesporných výhod tohoto bytu. K dispozici taktéž sklep na skladování Vašeho vybavení.

Jednou z největších výhod tohoto bytu je bezesporu jeho zahrádka. Ideální prostor pro odpočinek, posezení s rodinou. Můžete si užívat svůj vlastní kousek přírody přímo za dveřmi svého nového domova.

Poloha tohoto bytu je nejlepší, co si můžete přát. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost – školy, obchody, restaurace a nedaleko přírodní krása v podobě lomu Hády. Taktéž procházky lesem, to vše s výbornou dostupností do centra Brna.

V případě zájmu o prohlídku jsem k dispozici. Byt nabízíme včetně vybavení na fotografiích.
V uvedené kupní ceně není započítána provize RK.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

7 800 000 Kč

Podlaží

1

Plocha bytu

82 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Molákova, Brno

Zahrada

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt