Výpis nemovitostí

Prodej komerční nemovitosti – ubytování, restaurace, provozovna 1.497 m2 – Senorady

Ubytování

1497 m2

Brno-venkov

Prodej

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout na prodej komerční nemovitosti v obci Senorady, v okrese Brno – venkov.

Tento jedinečný rozsáhlý komplex tvoří dvě budovy – dvoupodlažní budova bývalého penzionu a jednopodlažní budova bývalé prodejny potravin. K budovám náleží také okolní pozemky – vydlážděné pro parkování a také zeleň s dětským hřištěm.

Celková výměra pozemků činí 2.997 m2.
Podlahová plocha budov je 1.497 m2.
Z toho první a druhé patro budovy penzionu má 1.038 m2 a provozovna se sálem 459 m2.
Orientační dispoziční řešení budov je k dispozici v půdorysech v obrázcích.

V budově penzionu je k dispozici 12 pokojů s vlastní koupelnou, také restaurace, hospoda, salonky a nedávno přistavěná bowlingová dráha. Některé části prošly nedávnou rekonstrukcí.
V budově potravin se nachází velký sál a prostory obchodu přístupné z hlavní ulice.
Vybavení z fotek v objektech zůstává.

Dle aktuálně platného územního plánu obce spadají pozemky do ploch pro hromadnou rekreaci a do ploch občanského vybavení. Díky čemu je zde množství možností pro jejich budoucí využití.

Zděné budovy jsou ve velice dobrém a udržovaném technickém stavu. Jsou napojeny na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn.

Obec Senorady leží na pomezí krajů Brno-venkov a krásné Vysočiny. V okolí je mnoho příležitostí pro venkovní aktivity, cyklistiku nebo turistiku. Zaujmout mohou například Národní přírodní rezervace údolí Oslavy a Chvojnice, pozůstatky hradů a vyhlídky podél řeky Oslavy nebo také z jižní strany údolí řeky Jihlavy.

Přímo v obci se nachází hospůdka, fotbalové hřiště a zastávka autobusu zabezpečující spojení s okolními vesnicemi a městy – Oslavany, Rosice a Mohelno / Dukovany. V nedaleké Nové Vsi (5 km) se nachází také základní a mateřská škola.

Díky své výhodné poloze Senorady neujdou pozornosti turismu. Z důvodu blízkosti jaderné elektrárně DUKOVANY je zde také zvyšující se poptávka po ubytování. Obec Dukovany leží necelých 10 km (10 min. jízdy autem) od obce Senorady. Aktuálně je plánovaná dostavba dalšího bloku jaderné elektrárny, co značně zvyšuje pozornost investorů na daný region. Také se očekává nárůst počtu obyvatel a zvýšená potřeba ubytování v okolí.

Přímo v obci se nabízí také další stavební pozemky na prodej o celkové výměře 4.025 m2.

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

Na dotaz

Užitná plocha

1497 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Senorady

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz